Wyraź swoje uczucia biżuterią – kolczyki serca

Wyraź swoje uczucia biżuterią – kolczyki serca

Jeśli potrzebujesz kolczyków serc, koniecznie wejdź na www.bizutik.pl.

Kolczyki serca są chętnie nabywanym typem biżuterii damskiej oraz dziecięcej – pasują na wszelkie okazje, rewelacyjnie uwydatniają urodę, są także wspaniałym pomysłem na podarek. Jakie typy kolczyków dostępne są w sprzedaży? Z czego przeważnie są wykonane kolczyki serduszka?

Kolczyki serca – wzór nie tylko dla dzieci

Motyw serca jest często wykorzystywany w jubilerstwie. Stanowi on podłoże do wytwarzania kolczyków tak dla pań, jak i dla dziewczynek. Kolczyki serca stanowią delikatny dodatek do licznych stylizacji. Są wytwarzane zarówno w postaci sztyftów, jak i kolczyków wiszących. Pierwszy typ kolczyków jest przeważnie wybierany na swobodne okazje – ubieramy je na co dzień lub do pracy. Kolczyki ze sztyftami nie wybijają się ze stylizacji, jedynie w delikatny sposób akcentują prawdziwą urodę kobiety. Tymczasem długie kolczyki serduszka mogą być użyte do pozornego wysmuklenia szyi i wyszczuplenia twarzy. Takie kolczyki zakłada się na spotkania z ukochanym, wesela oraz okazjonalne wyjścia i wspaniale łączą się one ze stylowymi sukniami. Kolczyki serduszka dla najmłodszych sprawdzą się z kolei zarówno podczas Pierwszej Komunii, jak i w szkole.

Kolczyki serduszka – doskonały upominek dla ukochanej kobiety

Na rynku dostępne są kolczyki serca wykonane ze srebra oraz złota. Modne są również modele pozłacane – tańsze, a zarazem prezentują się niezwykle efektownie. Tak kolczyki wiszące, jak i sztyfty mogą być przystrojone drogimi kamieniami, na przykład cyrkoniami, które podkreślą urodę właścicielki. U jubilerów dostępne są kolczyki serca w kolorze błękitnym bądź szafirowym, a także modele emaliowane. Biżuterię ze wzorem serca można ofiarować w prezencie bliskiej osobie, np. na Dzień Matki, złote gody tudzież w wielu innych sytuacjach. Podarowane ukochanej kobiecie – dziewczynie, babci albo partnerce, kolczyki serduszka będą wiecznie przypominać o łączącym was uczuciu, szacunku i miłości.

Siedziba firmy:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]

Biżuteria