Kable i przewody – skrzynka telekomunikacyjna

Kable i przewody – skrzynka telekomunikacyjna

Jeśli chcesz kupić skrzynkę teletechniczną, skieruj się na tę stronę.

Skrzynki teletechniczne muszą sprostać wielu wymaganiom i być niezwykle praktyczne. Na rynku znajdziemy wiele ich rodzajów, których profil musi być dostosowany do zróżnicowanych warunków. W jaki sposób dzielimy skrzynki teletechniczne i co je wyróżnia?

Skrzynka telekomunikacyjna – wewnątrz nieruchomości i na otwartej przestrzeni

Skrzynka telekomunikacyjna powinna być wyprodukowana z wytrzymałego surowca i jednocześnie przepuszczać sygnały Wi-Fi. U dystrybutorów znajdziemy 2 zasadnicze rodzaje skrzynek telekomunikacyjnych. Bardzo często spotykany model to skrzynka teletechniczna zlokalizowana na zewnątrz budynków, która musi wyróżniać odpornością na ingerencje osób trzecich oraz urazy mechaniczne. Kolejna grupa to skrzynka usytuowana wewnątrz nieruchomości, w której mieszczą się istotne przewody – tj. światłowody oraz główne przyłącza sprzętów – routery, rozgałęźniki. Komponenty w środku skrzynki możemy zamontować m. in. na rzepy lub tasiemki zaciskowe.

Skrzynka telekomunikacyjna – zabezpiecz się przed dostępem osób trzecich

Ważnym czynnikiem jest również ochrona przed dostaniem się do szafki osób trzecich. Wzmocnione zasuwy świetnie spełniają swoją funkcję. To istotne również w mieszkaniu, w którym znajdują się osoby małoletnie. Należy pamiętać również o uporządkowaniu przewodów – do tego celu montuje się profesjonalne komory. W sprzedaży znajdziemy wiele typów szafek – dostępnych w różnych rozmiarach, co sprawia, że bez problemu dopasujemy je do naszych potrzeb.

Siedziba firmy:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]

Instalacje dla przemysłu