Niezawodne serwonapędy i silniki prądu stałego – kto je dystrybuuje?

Niezawodne serwonapędy i silniki prądu stałego – kto je dystrybuuje?

Uzyskaj więcej informacji o ofercie polskiego producenta silników elektrycznych na ultrarobotics.pl.

Automatyzacja procesów logistycznych i magazynowych oraz szerokie wykorzystanie robotyki w wielu dziedzinach przemysłu, wymusza poszukiwanie najlepszych rozwiązań z zakresu sterowania i układów napędowych. Polska spółka Ultra Robotics odpowiada na to zapotrzebowanie oferując między innymi precyzyjne układy napędowe i sterowniki serwomechanizmów od najlepszych światowych producentów.

Przekładnie, motoreduktory i silniki elektryczne od cenionych producentów

Istniejąca od ponad 15 lat na polskim rynku spółka Ultra Robotics jest dostawcą przekładni planetarnych i falowych, motoreduktorów (AC, DC i BLDC), a także silników elektrycznych DC wytwarzanych z wysokiej klasy materiałów przez cenionych globalnych producentów. W asortymencie Ultra Robotics znajdują się produkty niemieckiej firmy Harmonic Drive, dostarczającej czułe niewielkie serwonapędy szczycące się wyjątkową niezawodnością i żywotnością. Produkowane przez Harmonic Drive napędy oraz przekładnie są stosowane m.in. w produkcji sprzętu medycznego, frezarek czy robotów przemysłowych, a dzięki możliwości ich użytkowania w najtrudniejszych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, stosuje się je również w lotnictwie, kosmonautyce i kriogenice.

Ultra Robotics jest również dystrybutorem produktów firmy ELMO Motion Control z Izraela, słynącą z najbardziej kompaktowych sterowników serwo na świecie (napędy Platinum Twitter), które wyróżniają się wysoką mocą obliczeniową z obszernymi zasobami pamięci, wysoką przepustowością i bogatą obsługą informacji zwrotnych, a ich wydajność oscyluje na poziomie 99% nawet przy najmniejszych gabarytach. Natomiast jej serwonapędy z linii GOLD rewelacyjnie pracują w skrajnych warunkach, w tym nie tracą funkcjonalności przy szoku termicznym, gdy amplituda temperatury może wahać się od +70 do -40 stopni Celsjusza, ekspozycji na silne wibracje i wstrząsy mechaniczne, jak również przydużej wilgotności (nawet do 90%).

Firma Ultra Robotics oferuje też rozwiązania od Sesame Motor Corp, Bodine Electric Company, Positec i Eisele Antriebstechnik GmbH.

Siedziba firmy:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]

Instalacje dla przemysłu