Prowadzisz firmę w Krakowie? Pomyśl o pozycjonowaniu lokalnym

Prowadzisz firmę w Krakowie? Pomyśl o pozycjonowaniu lokalnym

Powszechność internetu oraz łatwość użycia go w celu wyszperania potrzebnych usług i towarów przyczyniła się do tego, że każda firma chce teraz zaistnieć w sieci. Rzecz jasna, samo uruchomienie strony www nie zagwarantuje, że nowi klienci nas znajdą – ważna jest bowiem widoczność na wysokich miejscach wyników wyszukiwania. Dużo niedużych firm, które świadczą usługi tylko w określonym województwie albo wręcz w jednej miejscowości, na przykład w Szczecinie lub w Krakowie, zastanawia się, czy pozycjonowanie strony firmowej przyniesie korzyści. Tymczasem odpowiedź jest prosta – oczywiście!

Pozycjonowanie lokalne – bądź widoczny w swojej miejscowości

Internauci szukając w wyszukiwarkach usług albo sklepów stacjonarnych stosują zazwyczaj frazy lokalne, to znaczy zawierających nazwę jakiegoś miasta, jak np. “masażysta kraków”, “sklep obuwniczy kraków” czy “restauracja japońska kraków”. Zatem pozycjonowanie lokalne stron jest szansą dla małych przedsiębiorstw na pokazanie swoich usług potencjalnym odbiorcom, rezydującym na konkretnym obszarze. Usługa pozycjonowania dla biznesów regionalnych nie odbiega wiele od standardowego pozycjonowania. Wyróżnia się w rzeczywistości tym, iż strategia SEO zorientowana jest na podwyższenie widoczności zwłaszcza fraz lokalnych, przykładowo poprzez założenie i optymalizację wizytówki GMF, stworzenie zoptymalizowanego pod te frazy contentu oraz zdobywanie linków z tak zwanymi NAP-ami, które pomagają wyszukiwarkom powiązać firmę z określoną lokalizacją.

Pozycjonowanie dla firm z Krakowa

Krakowska agencja SEO4.net zajmuje się optymalizacją, pozycjonowaniem i tworzeniem stron www od ponad dekady. W trakcie tego okresu świetnie rozeznaliśmy regionalny rynek, dzięki czemu pomogliśmy licznym lokalnym podmiotom zwiększyć widoczność ich stron i zdobyć nowych odbiorców. Oferujemy wszechstronne działania SEO, łączące w sobie link building, poprawę contentu, jak również optymalizację techniczną strony. Nad realizacją planu zgodnie z zaproponowanym harmonogramem prac czuwa osobisty opiekun, a za pomocą naszego autorskiego narzędzia SEO Extranet klient może przeglądać cyklicznie rezultaty pozycjonowania.

Siedziba firmy:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]

Internetowe strony Reklama i marketing Usługi