Wdrożenie sklepu WooCommerce – zadanie dla profesjonalisty

Wdrożenie sklepu WooCommerce – zadanie dla profesjonalisty

Szukasz korzystnej oferty tworzenia sklepów internetowych? Nie czekaj! Kliknij tutaj.

Prowadzisz firmę i chcesz rozszerzyć jej działania o sklep online? Jeśli masz już stronę na WordPressie, jak również jeśli nie dysponujesz żadną stroną www i zaczynasz od podstaw, sklep na wtyczce WooCommerce jest wyśmienitym wyjściem.

Tworzenie sklepu WooCommerce – zalety tej wtyczki

Ze względu na to, jak dużą popularność zyskały strony projektowane z zastosowaniem WordPressa, łatwo zrozumieć fakt, że natychmiast pojawiła się wtyczka pozwalająca na postawienie sklepu e-commerce na tym systemie zarządzania treścią. WooCommerce, gdyż taka nazwę dano tej wtyczce, ma niemało zalet. Analogicznie jak stronę na WordPress, sklep WooCommerce da się łatwo spersonalizować z zastosowaniem płatnych lub darmowych motywów, a jego obsługa nie jest skomplikowana. Sklep WooCommerce jest też przyjazny do optymalizacji pod kątem różnych wyszukiwarek, co powoduje, że jest większa szansa na uzyskanie wysokich pozycji w SERP-ach, a w rezultacie szybciej dać się znaleźć większej grupie odbiorców. Dzięki użyciu stosownych wtyczek podnosi się również funkcjonalność sklepu. Łatwo można w nim założyć płatności on-line i zaoferować użytkownikom zlecenie przelewów za zamówienie przykładowo za pośrednictwem Transferuj.pl bądź PayU.pl. WooCommerce umożliwia także ewaluację danych sprzedaży (udostępnianie różnego typu statystyk) oraz integrację z usługami przedsiębiorstw kurierskich.

Tworzenie sklepu WooCommerce powierz specjaliście

Tworzenie sklepów internetowych WooCommerce polecamy zostawić profesjonalistom, którzy nie tylko zaadaptują wybrany szablon do konkretnych wytycznych klienta, ale także zatroszczą się o instalację tylko niezbędnych, przetestowanych wtyczek, bezpieczeństwo sklepu oraz właściwą semantykę jego kodu. W ramach sklepu WooCommerce spece stworzą także blog, na którym łatwo można przekazywać odbiorcom informacje o nowych produktach oraz akcjach promocyjnych lub zamieszczać rozmaite porady i recenzje oferowanych towarów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]

Internetowe strony Usługi