Aplikacja Flobo umożliwia automatyczną księgowość

Aplikacja Flobo umożliwia automatyczną księgowość

Na flobo.io przeczytasz wszystko, co należy wiedzieć o automatycznej windykacji.

Przedsiębiorcy bezustannie szukają rozwiązań, które pozwolą im w łatwy sposób zmniejszyć koszty działalności, a zarazem ograniczyć czas poświęcony na wykonywanie pomniejszych procesów wewnętrznych. Polska aplikacja Flobo, która jest jedną z niewielu na naszym rynku aplikacji z rodzaju Finance Automation, pozwala nie tylko na zautomatyzowanie procesów księgowania przelewów, ale też obsługuje windykację opóźnionych należności.

Jak funkcjonuje Flobo – aplikacja do automatycznej obsługi należności

Automatyczna obsługa należności poprzez aplikację Flobo możliwa jest za sprawą integracji tego narzędzia z oprogramowaniem finansowo–księgowym i rachunkiem bankowym firmy. Flobo pobiera dane o wystawionych fakturach, a później kontroluje czy pojawiły się wpłaty od kontrahentów. Integracja z serwisem mass collect banku, w którym przedsiębiorstwo posiada rachunek, pozwala aplikacji na odróżnienie konkretnych płatników, bo każdy z nich posiada przydzielony unikalny numer rachunku bankowego, na który przelewa należność. Automatyczne księgowanie przelewów uwalnia przedsiębiorcę ze żmudnego obowiązku ręcznego księgowania wpłat, co pozwala mu skoncentrować się na realizowaniu innych kluczowych dla powodzenia firmy zadań. Aplikacja Flobo do automatycznej księgowości zaspokoi potrzeby nie tylko ogromnych firm, ale także i tych małych, które każdego miesiąca wystawiają mniej więcej stu dokumentów księgowych. Flobo ma jeszcze jedną praktyczną funkcję, nadzwyczaj pomocną tym właścicielom firm, którzy regularnie napotykają problemy z unikającymi opłat kontrahentami – to opcja automatycznej windykacji.

Flobo – sprawdź czy wdrożyć ją w Twojej firmie

Nie wiesz czy robot Flobo to odpowiednie rozwiązanie dla przedsiębiorstwa, które prowadzisz? Flobo proponuje kilka typów automatycznej obsługi należności, z których możesz zamówić tę, która perfekcyjnie zaspokoi Twoje oczekiwania. Ta aplikacja bez problemu obsługuje przelewy z tytułu abonamentów, zatem świetnie zda egzamin w uczelniach językowych czy niepublicznych, czy wszędzie tam, gdzie uczniowie płacą czesne. Z Flobo skorzystać mogą również domy wypoczynkowe, hotele, a nawet biura turystyczne – aplikacja zaksięguje płatności od klientów, nie tylko te jednorazowe, ale i realizowane w uzgodnionych transzach. A co z firmami oferującymi przeróżne usługi? Jeśli firma za wykonanie usługi wymaga wcześniejszej płatności, Flobo będzie monitorować wpłaty do klientów i nadawać dalszy bieg tylko opłaconym zleceniom.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]

Rachunkowość, finanse