Kantor internetowy – oszczędność czasu i pieniędzy

Kantor internetowy – oszczędność czasu i pieniędzy

Zaprzestań bezowocnych poszukiwań! Kantor wymiany walut znajdziesz tutaj.

Jeszcze dziesięć lat temu jedyną drogą wymiany waluty była wizyta w pobliskiej placówce bankowej bądź w kantorze – na te ostatnie wciąż można się natknąć supermarketach czy w galeriach handlowych! Jednak w szybko przekształcającym się świecie, ludzie pragną wymieniać walutę bez przymusu opuszczania domu i ponosząc przy tym mniejsze wydatki, wskutek tego właśnie utworzono kantory internetowe, w których jest to możliwe.

Jak działa kantor online?

Operacja w kantorze online jest jednakowo łatwa jak wymiana waluty w kantorze stacjonarnym. Użytkownik wchodzi do serwisu przez założony przez siebie profil, a następnie przelewa do swojego panelu kwotę, którą pragnie przewalutować. Atutem kantorów wymiany walut przez internet jest w głównej mierze to, iż wymianę można zlecać w nim w każdej chwili, a sama wymiana walut odbywa się już w godzinach pracy serwisu po najświeższych kursach, ustalanych w oparciu o informacje pozyskiwane z Forex co kilka sekund, a nie – jak to jest w przypadku tradycyjnych kantorów – po średnim kursie, na ogół z poprzedniego dnia. Kolejnym i niesłychanie istotnym atutem kantorów internetowych są niższe spready aniżeli te proponowane przez kantory tradycyjne i banki. Wymiana w tych ostatnich polskiego złotego (w zależności od indywidualnego cennika) może prowadzić do zapłacenia spreadu na poziomie nawet 4-5%, natomiast w kantorze wymiany walut online spready zwykle nie przekraczają 2%. Kantory internetowe proponują też kilka dodatkowych usług popularnych wśród konsumentów, np. mają opcję transakcji odroczonej realizowanej w ustalonym przez klienta dniu albo takiej, w której użytkownik zleca wymianę waluty po wskazanym przez niego kursie (przewalutowanie jest realizowane dopiero wtedy, kiedy wyznaczony przez klienta kurs spotka się z tym na rynku).

Doceniasz swobodę w zarządzaniu funduszami? Kantor wymiany walut online jest dla Ciebie

Kantory internetowe to usługa dla wszystkich doceniających wygodę i ogromną niezależność w zarządzaniu własnymi funduszami. Korzystają z nich też osoby spłacające zobowiązania w obcej walucie oraz osoby uczące się czy też zatrudnione za granicą. Lecz nim postanowimy powierzyć swój kapitał kantorowi internetowemu, warto zbadać jego reputację i poziom bezpieczeństwa, m.in. poprzez weryfikację na stronie Komisji Nadzoru Finansowego, czy został on wpisany do rejestru Komisji jako instytucja płatnicza.

Siedziba firmy:
Platforma wymiany walut Kantor.pl
SUPER GRUPA PL Sp. z o.o.
ul. Trakt Św. Wojciecha 149
80-017 Gdańsk

Tel.: +48 22 364 5 364
E-mail: [email protected]

Rachunkowość, finanse