Organizujesz maraton? Pomyśl o gadżetach dla biegaczy

Organizujesz maraton? Pomyśl o gadżetach dla biegaczy

Bieganie jest w tej chwili ulubioną dziedziną sportu dziesiątek tysięcy Polaków. To aktywność, którą można praktykować wszędzie, ponieważ nawet w pokaźnych miastach znajdą się deptaki oraz rozległe tereny zielone, gdzie można biegać. A co najważniejsze – bieganie nie wymaga dużych nakładów finansowych. Wystarczy zaledwie mieć solidne buty, wchłaniający pot t-shirt i odrobinę chęci.

Gadżety dla biegacza – co dostają sportowcy maratonów

Również w niedużych miejscowościach regularnie odbywają się biegi, w których uczestniczą zarówno amatorzy tego sportu, jak i profesjonaliści. Wpisanie się na taki event sportowy w wielu przypadkach łączy się z niedużą opłatą, w ramach której poza dopuszczeniem do startu uczestnicy otrzymują także parę gadżetów. Podstawą takiego pakietu gadżetów zazwyczaj jest numer startowy,oddychający t-shirt , rzadziej napój izotoniczny. Jednak coraz częściej organizatorzy imprez biegowych dodają do nich więcej gadżetów dla biegacza. Na bardziej głośnych wydarzeniach sportowych mogą to być m.in. opaski do biegania na ramię, w których można umieścić telefon lub klucze, pojemniejsze pasy sportowe na biodra, tzw. nerki, albo mały ręcznik do otarcia potu. Biegacze bardzo doceniają takie pakiety gadżetów, ponieważ nawet jeżeli nie wywalczą w biegu wysokiej pozycji, to koszulka z nazwą imprezy będzie stanowić namacalną pamiątkę z partycypacji w biegu. Co ważne, jest to pamiątka praktyczna, którą biegacz może nosić w czasie codziennych treningów.

Gadżety dla biegacza – umieść na nich logo sponsora imprezy

Małe i duże imprezy sportowe rzadko radzą sobie bez wsparcia sponsorów, którzy ponoszą gros kosztów ich przygotowania. Zwykle logo patronów oraz organizatorów biegów zamieszcza się nie tylko na ulotkach czy billboardach promujących wydarzenie, ale również i na gadżetach rozdawanych biegaczom. W zależności od rodzaju tworzywa czy materiału, z którego wykonane zostały gadżety dla biegaczy, do umieszczenia na nich logo sponsorów używane są rozmaite techniki nadruku. W przypadku odzieży sportowej jest to najczęściej sitodruk gwarantujący ogromną żywotność grafiki.

Reklama i marketing Sport