Torby z nadrukiem reklamowym – pożyteczny gadżet

Torby z nadrukiem reklamowym – pożyteczny gadżet

Przed właścicielami przedsiębiorstw, którzy zamierzają poprowadzić event promocyjny lub wybierają się na targi, nieraz pojawia się dylemat, jaki gadżet reklamowy zamówić. Powinien on przecież nie tylko przykuwać uwagę klientów, ale też nieść ze sobą pewną wartość, by regularnie z niego korzystali i w ten sposób umacniali przywiązanie do marki. Takim artykułem są właśnie torby z logo firmy.

Konferencyjne i termoizolacyjne – warianty toreb z własnym nadrukiem

Sprawdzając strony drukarni zajmujących się nadrukami na gadżetach reklamowych błyskawicznie dostrzeżemy, że pod kategorią “torba” ukrywa się wiele artykułów. Są to głównie torby na zakupy – najbardziej funkcjonalny i zapewne najpopularniejszy gadżet reklamowy. Nadruk logotypu lub nazwy eventu na jutowych, płóciennych i bawełnianych torbach na ramię po prostu pięknie się prezentuje, a zarazem jest wystarczająco wytrzymały, by przez długi czas utrzymywać się na materiale. Następnym atutem takich toreb jest ich cena. W zależności od rodzaju torby oraz nakładu zamówienia, koszt zwykle rozpoczyna się od kilku złotych za jedną sztukę. Logotypy nanosi też na torbach na laptopa lub torbach termoizolacyjnych i konferencyjnych. Są to gadżety, które docenią na pewno organizatorzy prestiżowych sympozjów oraz pokazów. Rzecz jasna, cena produktów tego rodzaju i wykonania druku na nich jest wówczas dużo wyższa – osiąga kilkadziesiąt złotych.

Nie tylko torby z logo?

Podmioty organizujące akcje marketingowe zazwyczaj zamawiają kilka różnych gadżetów. Winny więc szukać hurtowni z gadżetami, która oferuje jeszcze co najmniej kilkadziesiąt innych produktów promocyjnych do zadruku. Równocześnie z torbami bawełnianymi warto zlecić np. nadruk na plecakach typu worek, zagłówkach bądź pozostałych praktycznych artykułach z tkaniny albo uzupełnić zamówienie o standardowe gadżety reklamowe, jak ołówki, długopisy i smycze, które ciągle cieszą się zainteresowaniem klientów.

Reklama i marketing