Bartek Sitarski – architekt

Bartek Sitarski – architekt

Potrzebujesz fachowego wsparcia dobrego architekta Kraków? Zajrzyj na barteksitarski.pl.

Wybory podjęte na początkowym etapie wznoszenia lokum decydują o tym, czy spełni wszystkie oczekiwania. Dlatego powinniśmy dokładnie przemyśleć każdą sprawę i, kiedy nie posiadamy wystarczającej wiedzy, każdą decyzję skonsultować z fachowcem. Architekt doradzi nam, w jaki sposób rozmieścić poszczególne pomieszczenia oraz ułatwi dostosowanie budynku do naszych oczekiwań. Z jakich powodów opłaca się skorzystać z porad dobrego architekta?

Architekt pomoże wybrać najlepsze materiały

Przyszli posiadacze domu mają niekiedy problemy z wyborem technologii, w jakich obiekt zostanie będzie wzniesiony. A ten wybór jest naprawdę istotny, bo mają one duży wpływ na komfort domu. Z tego powodu należy wcześniej skonsultować to z architektem, by zyskać pewność, że później nie będziemy mieli powodów do narzekań.

Z architektem łatwiej znajdziesz koncepcję

Dom na starą modłę czy może któraś z bardziej innowacyjnych propozycji? Niski lub piętrowy? Podobnych pytań budujący dom mają naprawdę mnóstwo, a w rozwiązaniu podobnych problemów pomoże właśnie architekt. Może zaproponować któryś z opracowanych już projektów lub zrobić go słuchając zgłaszanych przez nas sugestii.

Jak przygotować się do spotkania z architektem?

Przed rozmową z architektem, dokładnie zastanówmy się nad naszymi oczekiwaniami. Powinniśmy również wtedy wiedzieć, jak duży budżet posiadamy – architekt będzie w stanie doradzić nam najlepsze rozwiązanie – oraz przygotować najważniejsze dokumenty posesji.

Siedziba firmy:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]

Sektor budowlany