Bartłomiej Sitarski – biuro architektoniczne

Bartłomiej Sitarski – biuro architektoniczne

Skieruj się tu jeśli jesteś zainteresowany ofertą pracowni architektonicznej Kraków.

Niewątpliwie chcesz, by w Twoim nowym gniazdku każdy szczegół był taki jak sobie wymarzyłeś. Na powodzenie podjętych przez Ciebie działań znaczący wpływ ma przede wszystkim to, na jaki projekt domu postawisz. Znalezienie najlepszych ofert nie powinno na szczęście sprawić problemów – dokument może sporządzić pracownia architektoniczna albo, jeśli najważniejszy jest dla Ciebie termin, możesz kupić gotowy szkic. Które wyjście okaże się bardziej opłacalne? Które wybrać??

Nie musisz zlecać projektu w biurze architektonicznym

W sieci niezwykle łatwo znajdziesz wiele projektów domów. Są tam oferty dla mniej wymagających klientów i tych, którzy chcą kupić bardziej nietypowy dokument. Ich najmocniejszą stroną jest niewątpliwie cena – najprostsze projekty kupimy już za za nieco więcej, niż 2000 złotych. Oprócz tego będzie to najlepsza opcja dla osób, którzy chcieliby nabyć dokument jak najprędzej – gotowe projekty możemy mieć w kilka chwil.

Biuro architektoniczne – na pewno będziesz zadowolony

Usługi, które świadczy biuro architektoniczne okażą się idealne dla osób, które zamierzają wybudować dom, który będzie wyróżniał się wśród innych budynków. Wybierając takie wyjście możemy być spokojni o to, że dokument spełni wszystkie nasze oczekiwania – przed jego wykonaniem projektant zapyta nas, na jakich szczegółach najbardziej nam zależy.

Ile wydasz w biurze architektonicznym?

Projekt sporządzony przez biuro architektoniczne okaże się jednak dużo droższy niż katalogowy – osoby, które na niego postawią powinni przygotować się na wydatek rzędu 200 złotych za m2.

Siedziba firmy:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]

Sektor budowlany