Wyjątkowe projekty domów drewnianych

Wyjątkowe projekty domów drewnianych

Tu znajdziesz więcej informacji o domy drewniane projekt.

Polacy coraz częściej wybierają drewniane domy. Innowacyjna konstrukcja sprawia, że tego typu domki nie tylko prezentują się niezwykle gustownie, ale są także komfortowe. Czy domki z bali mogą służyć jako nieruchomości całoroczne? Gdzie znaleźć fachowca, który pomoże nam spełnić marzenie o posiadaniu własnego domu?

Projekty domów drewnianych – tańsze niż tradycyjne domki jednorodzinne

Nowoczesne domy drewniane nie są już tylko w sferze marzeń. Ogromna ilość zalet powoduje, że Polacy interesują się ekologicznymi rozwiązaniami. Przede wszystkim są one bardziej ekonomiczne niż murowane domki jednorodzinne. Mały ciężar nieruchomości oznacza tańszą inwestycję. Całoroczne domy drewniane szybciej się buduje, gdyż są wykonane z gotowych elementów. Nie musimy martwić się o prace związane z ze schnięciem zaprawy. Projektanci podkreślają, że budowa może trwać zaledwie kilkanaście tygodni, dlatego domy drewniane zyskują coraz większe grono zwolenników. Łączą one w sobie dwa elementy. Domy drewniane nowoczesne urzekają klasycznym wzornictwem – wiele z nich jest stylizowanych na typowo podhalańskie budynki. Z drugiej strony dzięki zastosowanym elementom zapewniają funkcjonalność identyczną jak domy zbudowane z cegły.

Projekty domów drewnianych – cienkie ściany

Domy drewniane nowoczesne to nieruchomości zrobione z surowca naturalnego, dzięki czemu są energooszczędne. Dzięki użyciu drewnianych prefabrykatów osoby chorujące na uczulenia czują się po prostu lepiej. Domy z bali cechują się znakomitymi właściwościami termicznymi, nie trzeba ich jeszcze docieplać. Kolejnym plusem są cienkie ściany, dzięki czemu metraż domu jest większy. Domy drewniane można konstruować również zimą, bo całość prac wykonywana jest z pominięciem betonowania. Podejmując decyzję o inwestycji w całoroczne domy z bali pamiętajmy, żeby zaufać doświadczonym ekipom.

Siedziba firmy:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]

Sektor budowlany