Wyprawy w góry – trekkingi górskie w najlepszym wydaniu

Wyprawy w góry – trekkingi górskie w najlepszym wydaniu

Szukasz dobrej oferty gór zimą dla początkujących? Nie czekaj! Skieruj się na ten link.

Uwielbiasz kop adrenaliny i sporty ekstremalne? Jeżeli jesteś aktywnym podróżnikiem ceniącym pewne i rzetelnie opracowane wycieczki pod okiem profesjonalnych przewodników, zapisz się na wyprawy w góry organizowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – 3 poziomy trudności

Exploruj.pl planuje trekkingi, które prowadzą na pasma górskie niemal każdego kontynentu. Oferta adresowana jest do entuzjastów górskiej turystyki, tak firm, jak i klientów indywidualnych, którzy cenią aktywny wypoczynek i mogą się pochwalić umiarkowanym doświadczeniem w podobnych wycieczkach. By partycypować w wyprawie niezbędna jest świetna sprawność fizyczna oraz odpowiedni stan zdrowia. Organizowane przez nas wyprawy w góry dzielimy na trzy rodzaje o odmiennym stopniu trudności – trasy bardzo wymagające, wymagające oraz na poziomie umiarkowanym. Poziom umiarkowany to oferta dla podróżnych sprawnych fizycznie, które mają już doświadczenie w eskapadach na szczyty gór wyższych niż 4000 m n.p.m. Bardzo wysokim stopniem trudności charakteryzują się szlaki bardzo wymagające, w których uczestniczą osoby o sporej tężyźnie fizycznej i szerokich umiejętnościach.

Dlaczego powinieneś zdecydować się na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry zapewniają niezapomniane doznania. Umożliwiają zarazem urzeczywistnienie pragnień oraz sprawdzenie się w ciężkich sytuacjach. Firma zatrudnia profesjonalnych liderów i przewodników, którzy nie tylko znają na wskroś naturę górskiego terenu, ale także chętnie dzielą się posiadanym doświadczeniem z członkami ekspedycji. Są oni też w stanie zminimalizować prawdopodobne ryzyko w skomplikowanych sytuacjach. W ofercie firmy znajdują się wyprawy między innymi w Alpy, Himalaje czy na pasmo Pirin.

Siedziba firmy:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]

Podróże i turystyka Sport