Do kogo kierowane są kursy modelowania 3D?

Do kogo kierowane są kursy modelowania 3D?

Wejdź tutaj, jeżeli ciekawi Cię aktualna oferta kursu Blender 3D.

Świat rysunku nieustannie przechodzi zmiany i coraz częściej artyści porzucają dotychczasowe metody na rzecz tworzenia swoich prac tylko cyfrowo. Dostępne oprogramowanie graficzne daje artystom nie tylko swobodę wykonywania ilustracji 2D, ale także odwzorowania obiektów 3D. Inicjacja nauki modelowania 3D nie generuje obecnie ogromnych wydatków – można przecież ściągnąć program Blender, który daje ogromne możliwości tworzenia obrazów 3D oraz animacji, a który przy tym jest całkiem bezpłatny.

Nauka obsługi Blender 3D na własną rękę bywa frustrująca

Obsługi dowolnej aplikacji można nauczyć się we własnym zakresie, jednak proces ten trwa wówczas dłużej i nieraz bywa dość frustrujący. Z tego też powodu zapisanie się na kurs modelowania 3D będzie niesłychanie pomocne dla tych, którzy niedawno poznali program Blender. Zaznajamianie się z kolejnymi funkcjami oraz narzędziami czy dodawanie rozmaitych tekstur i efektów na modelowany obiekt będzie łatwiejsze, jeżeli będzie prowadzone pod okiem wykwalifikowanego pedagoga. Dydaktyk na bieżąco prowadzi korektę modeli wykonywanych przez uczestnika kursu zwracając uwagę na elementy, które należy dopracowac oraz sugerując ku temu stosowne drogi. Jak w wypadku innych kursów najlepiej, żeby przebiegał on w małych grupach, co pozwoli pedagogowi na poświęcenie każdemu uczestnikowi maksimum uwagi.

Modelowanie w Blenderze 3D umiejętność ceniona w świecie gier komputerowych i filmu

Tworzenie animacji oraz modeli 3D jest współcześnie umiejętnością poszukiwaną i poważaną w szczególności w branży gier komputerowych, projektowej i filmowej. Znajomość oprogramowania Blender 3D rozszerza więc przyszłe perspektywy zawodowe. W czasie kursu tworzy się pierwsze profesjonalne dzieła, które potem można bez obaw umieścić w swoim portfolio. Nie znaczy to jednak, że kursy modelowania 3D kierowane są wyłącznie do osób, które pragną pracować zawodowo np. w branży gier komputerowych i łączą z tym swoją karierę zawodową. Wielu uczestników tego typu kursów to po prostu amatorzy i artyści pragnący rozwijać swoje dotychczasowe umiejętności lub odkryć nowe formy ekspresji.

Siedziba firmy:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]

Szkolnictwo