Kurs digital painting – dla amatorów i przyszłych studentów

Kurs digital painting – dla amatorów i przyszłych studentów

Nie zwlekaj! Wybierz świetną ofertę Kurs digital painting w rozsądnej cenie.

Digital painting, czyli malarstwo cyfrowe, to technika która obecnie zyskuje coraz na popularności i jest wszechstronnie wykorzystywana m.in. w grach komputerowych, filmie i reklamie. Chcesz rozwinąć się hobbystycznie albo zawodowo? Sprawdź ofertę kursu digital painting i poznaj techniki rysunku cyfrowegopomogą Ci rozwijać koncept wyimaginowanych światów, tworzyć fantastyczne postaci, a także obrabiać zdjęcia w programach graficznych. Lekcje obejmują także kompleksową wiedzę z zakresu modelowania 3D, która przydaje się w czasie tworzenia zasobów do grach komputerowych.

Kurs digital painting – czego się nauczysz?

Kurs digital painting odbywa się w małych grupach, najwyżej 8-osobowych, a każda lekcja zaczyna się od wykładu. Kurs podstawowy obejmuje 10 zajęć trwających po 3 godziny zegarowe. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu, a w ich toku uczniowie poznają funkcje programów graficznych, podstawy malarstwa, proporcji i anatomii człowieka, uczą się, jak korzystać z warstw i masek, odwzorować światło oraz tworzą własne postaci. Nauka technik jak np. matte painting i photobashing umożliwiają osiągnięcie spektakularnych efektów. Kompetentni instruktorzy z ciekawym portfolio własnych prac w każdej chwili służą profesjonalną poradą, prowadzą korekty i asystują uczniom w tworzeniu najpiękniejszych rysunków cyfrowych.

Kurs digital painting – dla amatorów i przyszłych profesjonalistów

Kurs digital painting prowadzony jest dla osób, które ukończyły 15 lat. Został przygotowany zarówno z myślą o pasjonatach, pragnących doskonalić posiadane umiejętności w zakresie cyfrowego malarstwa, jak i kandydatach na artystyczne kierunki studiów (grafika, digital design) oraz osobach chcących pracować w branżach związanych z filmem, grami komputerowymi, reklamą i animacją.

Siedziba firmy:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]

Szkolnictwo