Nowoczesne meble z litego drewna kupisz od polskiego producenta

Nowoczesne meble z litego drewna kupisz od polskiego producenta

Sprawdź, gdzie kupić meble vintage.

Mieszkania i styl, w jakim je urządzamy, potrafi wiele zdradzić o naszej osobowości, poczuciu estetykijak również o tym, jak postrzegamy komfort. Wielu osób już nie zadowala asortyment wszechobecnych sieci sklepów meblarskich, gdzie można kupić standaryzowane meble, produkowane w dziesiątkach tysięcy egzemplarzy, takie same dla polskich odbiorców, jak i tych z pozostałych części świata. Coraz częściej zatem wypatrujemy mebli, które nie tylko będą uzewnętrzniać nasz charakter, ale też okażą się funkcjonalne. To właśnie oferuje polskie studio projektowe Swallow’s Tail Furniture.

Swallow’s Tail Furniture – designerskie meble docenione w Polsce i w Europie

Firma Swallow’s Tail Furniture funkcjonuje od 2012 roku i tworzy ją dwoje wrocławskich projektantów z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w branży. Aczkolwiek oryginalne meble produkowane przez studio STF to następstwo skrupulatnej pracy pokaźnego teamu pracowników, składającego się z zawodowych rzemieślników, konstruktorów i technologów. Firma Swallow’s Tail z wyjątkową dbałością podejmuje się procedury kreowania nowych kolekcji mebli, poświęcając każdemu ze stadiów – od początkowego szkicu, przez preparacja prototypu, aż po wybór drewna wysokiej jakości – sto procent zaangażowania. To wyjątkowe dopracowanie najdrobniejszych detali każdego nowego projektu powoduje, iż meble studia Swallow’s Tail Furniture wyróżniają się praktycznie perfekcyjnym wykończeniem. Nie powinno być zatem zaskoczeniem, że meble studia STF otrzymały sporo wyróżnień branżowych i można natknąć się na nie na targach wnętrzarskich w Polsce i za granicą (np. we Frankfurcie, w Warszawie czy w Paryżu).

Rzemieślnicze meble studia STF – gdzie je znaleźć?

Dowolny mebel Swallow’s Tail Furniture, również meble dla dzieci, można nabyć bezpośrednio na stronie www studia. Oprócz praktycznych stolików kawowych, stołów do jadalni i biurek, ten producent mebli rzemieślniczych oferuje też ławki, krzesła oraz komody, jak również drewniane akcesoria do wnętrz (m.in. tealighty oraz ramy do luster). Co ważne, zakupy mebli Swallow’s Tail Furniture można opłacić w ratach. Modernistyczne meble studia STF można obejrzeć również w salonach meblowych na terenie całego kraju (np. w Katowicach, w Poznaniu bądź we Wrocławiu) oraz w Europie (m.in. w Belgii czy w Szwajcarii).

Siedziba firmy:
Swallow’s Tail Furniture
ul. Olecka 23
04-980 Warszawa

Mob.: +48 664 998 811
E-mail: [email protected]

Urządzanie mieszkania