Stolik kawowy – nie zapomnij o nim przy aranżacji salonu

Stolik kawowy – nie zapomnij o nim przy aranżacji salonu

Stolik kawowy nowoczesny kupisz na https://bit.ly/3yGdE0y.

Chociaż niekiedy niektórzy projektanci wnętrz czasami nie wykorzystują go w swoich aranżacjach, stolik kawowy w dalszym ciągu jest istotnym meblem, z którego korzysta się w większości domów. Nie powinno to zadziwiać, ponieważ mebel ten łączy w sobie nie tylko funkcję dekoracyjną, ale i użytkową.

Po co nam stolik kawowy w salonie?

Polacy większość czasu przebywają w salonie. W tym pokoju wypoczywamy, oglądamy filmy, podejmujemy gości, czytamy książki, dodatkowo tu częstokroć też spożywamy posiłki. Oczywiste jest zatem, że meble wykorzystane do urządzenia salonu muszą tworzyć przestrzeń, która daje poczucie bezpieczeństwa, ale która również nie obniża jej użyteczności. Stolik kawowy, jak sama nazwa podpowiada, jest przede wszystkim meblem, na którym rozstawiamy kubki z herbatą lub kawą oraz ciasta, wówczas kiedy przyjmujemy gości, ale również kiedy rozluźniamy się z rodziną. Inna funkcja, jaką spełnia stolik kawowy to miejsce trzymania przydatnych sprzętów oraz drobiazgów, po które permanentnie sięgamy, przykładowo okularów, tabletu, pilota do TV czy magazynów, które akurat czytamy. Jest to także powierzchnia, gdzie można łatwo umieścić drobne ozdoby, jak misę z suszonymi kwiatami bądź tealighty.

Designerskie stoliki kawowe – zdecyduj się na trwałość mebli rzemieślniczych

Pomimo swoich licznych zastosowań stolik kawowy musi być w zasadzie nie rzucający się w oczy, a więc dokładnie wpasowany w plan wnętrza. Jest to najczęściej niski mebel – ma zwykle 40-50 cm wysokości, bowiem nie powinien zasłaniać przestrzeni salonu, ale też umieszczone na nim kubki z napojami czy rzeczy muszą być pod ręką osób, które ich używają. Nowoczesne stoliki kawowe tworzone w pracowniach doświadczonych projektantów perfekcyjnie konsolidują w sobie funkcję dekoracyjną oraz użytkową. Spektrum projektów tych stolików kawowych powoduje, że zamawiający bez trudu odszuka model odpowiedni do loftu, stylu hygge lub vintage. Warto zamawiać meble rzemieślnicze, wyprodukowane ręcznie z drewna, co jest gwarancją, że będą nie tylko mocne, ale też będą pięknie się prezentować.

Siedziba firmy:
Swallow’s Tail Furniture
ul. Olecka 23
04-980 Warszawa

Mob.: +48 664 998 811
E-mail: [email protected]

Urządzanie mieszkania