Catering biurowy – nie zapomnij o nim gdy organizujesz spotkanie biznesowe

Catering biurowy – nie zapomnij o nim gdy organizujesz spotkanie biznesowe

Na lastrada.pl sprawdzisz, jak zamówić catering dla firm Katowice.

Sympozjum, ważne negocjacje biznesowe albo szkolenie – każde pokaźniejsze przedsiębiorstwo niechybnie w końcu stanie przed koniecznością przygotowania wydarzenia tego rodzaju. Łączy się to z różnymi zadaniami, które zazwyczaj nie wchodzą w zakres obowiązków wypełnianych przez zatrudnione tam osoby, jak m.in. przyszykowanie posiłków oraz napojów dla jego zaproszonych gości. Jeżeli na organizowanym wydarzeniu mają pojawić się ogromne tłumy, opłaca się skorzystać z oferty cateringu biurowego.

Catering firmowy – jak działa taka usługa?

Szkolenia i sympozja biznesowe to spotkania trwające przeważnie po 7-8 godzin, w szeregu przypadków także przez parę dni z rzędu. Ich uczestnicy odbierają dokładny harmonogram wykładów, pomiędzy którymi zaplanowane są najczęściej dwie niedługie przerwy, podczas których ciężko jest zjeść sycący obiad w najbliższej jadłodajni. Dlatego tak istotne jest zagwarantowanie gościom napojów oraz drobnych przekąsek, które mogą w mgnieniu oka skonsumować w ciągu przerwy, a jeśli organizator wyrazi zgodę, również wziąć ze sobą na salę, w której odbywa się szkolenie. Podmioty świadczące usługę cateringu dla firm zajmują się ustawieniem stolika z gorącymi i zimnymi napojami, przeważnie z kawą oraz herbatą, jak również z małym poczęstunkiem, które można skonsumować bez niebezpieczeństwa ubrudzenia rąk czy odzieży. Oferta cateringu biurowego obejmuje też udostępnienie sprzętu do przyrządzania ciepłych napojów.

Czy powinno się zamówić usługę bufetu kawowego?

Przerwy kawowe są bardzo potrzebne, dają wszak uczestnikom chwilę odprężenia po kilku godzinach głębokiej koncentracji. Dodatkowo jest to też sposobność kontaktu z innymi gośćmi oraz obgadania w luźnej atmosferze tematów roztrząsanych na kursie. Sprzęt z herbatą i różnymi napojami, który widuje się na stołówkach obiektów konferencyjnych, nie ma szans sprostać świetnie przygotowanej usłudze bufetu kawowego. Goście ekskluzywnych konferencji bądź płatnych wykładów nie powinni wszak pić z papierowych kubków, spożywając zakupione po drodze w spożywczaku bądź przyniesione z domu kanapki. Zamówienie usługi profesjonalnego cateringu dla firm podkreśli więc wagę szkolenia i zarazem pokaże, iż jego organizator pomyślał również o dobrym samopoczuciu partycypantów.

Siedziba firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]

Usługi