Catering na dowóz – organizacja wydarzeń i przyjęć na najwyższym poziomie

Catering na dowóz – organizacja wydarzeń i przyjęć na najwyższym poziomie

Sprawdź, kto ma w swojej ofercie catering w Krakowie. Kliknij tu.

Gdy planujesz ważny event biznesowy lub prywatny, na który spraszasz dużą liczbę gości, zapewne nie dasz rady w pojedynkę zadbać o posiłki dla uczestników. Nie każde spotkanie da się zorganizować kupując napoje oraz szybkie przekąski w najbliższym sklepie – ważne wydarzenia przeważnie wymagają uroczystej oprawy również w kwestii poczęstunku. Wtedy nie wypada położyć na stołach gości najzwyklejszych ciasta oraz oranżady. W takich wypadkach najlepszym rozwiązaniem jest zamówienie usługi cateringu.

Catering świąteczny lub okolicznościowy – oferta usług doświadczonych catererów

Firmy świadczące usługi cateringowe przeważnie oferują kilka jego wariantów. Są to catering okolicznościowy, zamawiany najczęściej na śluby, komunie lub chrzty, catering firmowy oraz catering świąteczny, czyli obsługa spotkań z okazji Wigilii. Oferty te są starannie dopasowane do wymogów poszczególnych eventów, dlatego dostrzegalnie różnią się od siebie m.in kosztem oraz rodzajem posiłków sugerowanych w ramach usługi. Decydując się na skorzystanie z usług firmy cateringowej powinno się pamiętać, by w rozmowie z usługodawcą klarownie wyszczególnić swoje oczekiwania, ale przy tym być też otwartym na jego propozycje. Wszak dla caterera obsługa eventów różnego typu to codzienność, zatem doświadczenie zdobyte w tym obszarze powoduje, iż może on podpowiedzieć rozwiązania, które usatysfakcjonują większość naszych gości.

Dlaczego warto korzystać z usługi cateringowej?

Przyrządzanie posiłków choćby dla niewielkiej liczby gości bywa ciężkim zadaniem, głównie wówczas, jeśli musimy zrobić to samemu. Zlecenie usługi cateringowej doświadczonej firmie to więc spora oszczędność czasu, który możemy przeznaczyć na zaplanowanie innych kluczowych elementów imprezy. Daje to również możliwość uraczenia uczestników wybornymi daniami przygotowanymi przez wykwalifikowanych szefów kuchni. Trzeba jednocześnie podkreślić, że istotnym przymiotem dań oferowanych przez firmy cateringowe, jest nie tylko to jak smakują, ale też ich wygląd na stole. Co więcej podmioty, które podejmują się obsługi dużych wydarzeń posiadają także swoją wykwalifikowaną kadrę kelnerską.

Siedziba firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]

Usługi