Optymalne wykorzystanie mieszkania – zleć projekt architektowi wnętrz

Optymalne wykorzystanie mieszkania – zleć projekt architektowi wnętrz

Potrzebujesz profesjonalnego wsparcia architekta wnętrz Kraków? Skieruj się na https://joannaklusak.com/oferta/.

Sposób, w jaki prezentują się pomieszczenia, w których przebywamy, ma niezmierne oddziaływanie na nasze samopoczucie. Wskazane jest zatem zadbać o to, aby pomieszczenia naszego domu były funkcjonalne, a ich wystrój odpowiadał naszym potrzebom i poczuciu estetyki. Projektowanie wnętrz wydaje się nieskomplikowane, jednak najczęściej okazuje się, że aby wykonać je doskonale, potrzebne są fachowe umiejętności. Stawka jest znaczna – idzie przecież o codzienne dobre samopoczucie w mieszkaniu, w którym spędzimy kilka lub nawet kilkadziesiąt najbliższych lat. Dlatego najlepiej powierzyć to zadanie specjaliście – projektantowi wnętrz.

Architekt wnętrz – kompleksowa obsługa

Powierzając aranżację wnętrz architektowi zyskujemy pomoc specjalisty na wszelkich etapach projektowania – od zakupu nieruchomości, aż po wykończenie i ustawienie mebli. Przygotowane przez niego projekty mieszkań będą ergonomiczne i w pełni funkcjonalne. To ważne, gdyż optymalne wykorzystanie danej przestrzeni wymaga dużego doświadczenia, które można zdobyć wyłącznie podczas studiów i wieloletniego praktykowania zawodu. W ramach pojedynczego zlecenia przygotowywane są zazwyczaj 3 projekty wnętrz – wykonawczy, koncepcyjny i budowlany.

Nie tylko projekty wnętrz – pozostałe usługi

Usługa architekta wnętrz często nie kończy się tylko na przygotowaniu projektów. By jego propozycje zostały urzeczywistnione, zazwyczaj nieodzowny jest też nadzór autorski, polegający na samodzielnym nabyciu materiałów (lub ich wytypowaniu w sklepach) i opiece nad pracownikami remontującymi mieszkanie. Poza opracowaniem projektów mieszkań, architekt oferuje także pomoc przy wyborze nieruchomości, w wykwalifikowany sposób oceniając warunki lokalowe i potencjał inwestycyjny danego mieszkania lub domu.

Siedziba firmy:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]

Sektor budowlany Usługi