Organizacja imprez firmowych – odpowiedni lokal i catering to podstawa

Organizacja imprez firmowych – odpowiedni lokal i catering to podstawa

Szukasz aktualnej oferty sal do wynajęcia w Krakowie? Dobrze trafiłeś! Zajrzyj na https://tinyurl.com/yj4xnvwl.

Przyjęcia organizowane przez firmy to nie tylko wyjazdy integracyjne czy wspólne grille dla pracowników i ich rodzin, których intencją zbudowanie głębszych więzi pomiędzy zatrudnionym i pracodawcą. Coraz częściej firmy organizują ekskluzywne eventy, np. po to, by uczcić osiągnięte sukcesy, jak również przeróżne bankiety dla klientów biznesowych, konferencje oraz szkolenia. Takie wydarzenia wymagają odpowiedniego planowania, tym bardziej jeśli mają być wykorzystane później w celu marketingowym.

O czym pamiętać wybierając salę do wynajęcia na organizację imprezy firmowej

Gdy nie mamy w budynku firmy dużych pomieszczeń, w których uda się zorganizować event, trzeba sprawdzić propozycje wynajmu sal, które pomieszczą wszystkich zaproszonych gości uroczystości. Ważne jest, by miejsce, w którym organizujemy imprezę współgrało swoją estetyką do klasy organizowanej uroczystości. Ważne spotkania dla akcjonariuszy firmy, w czasie których celebrowany jest jej sensacyjny sukces, nie powinny być zorganizowane w zwykłym lokalu. Wskazane jest w takich sytuacjach wyprawić event w eleganckim miejscu, które zdecydowanie zaakcentuje prestiż wydarzenia. Z kolei jeżeli na imprezę zaproszone zostaną osoby nie rezydujące w bliskiej okolicy sali warto wybrać lokal, znajdujący się obok bogatej bazy noclegowej, do której można dojechać błyskawicznie.

Organizacja imprezy firmowej

W trakcie organizacji wydarzenia firmowego nie wolno pominąć tak ważkiego elementu, jak zapewnienie uczestnikom ciepłych oraz zimnych napojów i posiłków. Świetnym rozwiązaniem będzie zlecenie tego obowiązku doświadczonej firmie cateringowej, która zadba nie tylko o przyrządzanie i dowóz w umówioną lokalizację wyśmienitych potraw dla uczestników, ale także pomoże w wyborze menu i zajmie się dekoracją stołów. Podczas prestiżowych imprez wskazane jest także zapewnienie zaproszonym doskonałej obsługi. Wypada więc szukać usług firm cateringowych zatrudniających w swoim składzie zawodowych kucharzy, którzy przyrządzą nie tylko smakowite, ale i świetnie prezentujące się na talerzu dania, jak również kelnerów, którzy profesjonalnie będą serwować kolejne posiłki.

Siedziba firmy:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]

Usługi