Organizacja wesela – postawić na lokal czy dom weselny?

Organizacja wesela – postawić na lokal czy dom weselny?

Sala weselna - ta niezwykła oferta Cię usatysfakcjonuje.

Ślub i odbywające się po nim wesele to wydarzenie, o którym rodzina młodej pary oraz zaproszeni goście będę mówić przez wiele miesięcy, a nieraz nawet lat. Jeżeli państwo młodzi zdecydują się na urządzenie przyjęcia dla dużej ilości osób, jednym z pierwszych wyzwań, z którym będą musieli się zmierzyć, jest wybranie odpowiedniego domu weselnego, w którym uczestnicy spędzą ten uroczysty wieczór w najlepszych warunkach.

Dom weselny – jakie czynniki należy rozważyć?

Wybierając miejsce na wesele para młoda powinna wziąć pod uwagę parę bardzo istotnych okoliczności. Przede wszystkim musi ustalić ilość zaproszonych znajomych i krewnych, żeby mieć pewność, iż w zarezerwowanej sali weselnej bez problemu znajdzie się wystarczająco przestrzeni dla wszystkich. Zaproszeni powinni mieć swoje miejsce ich przy stoliku, ale istotne jest też, by mieli gdzie tańczyć. Prócz tego nowożeńcy powinni sprawdzić jak daleko od miejsca zawarcia ślubu znajduje się sala weselna i czy droga do niej będzie łatwa. Jeżeli na przyjęcie weselne zaproszeni są krewni i znajomi z dalekich krańców Polski, warto szukać sali weselnej, w okolicy której znajduje się rozbudowana sieć hoteli. Ostatnią kwestią jest samo zaplanowanie wesela, innymi słowy załatwienie zespołu muzycznego oraz obsługi kelnerskiej, ułożenie menu i udekorowanie sali. Te czynności mogą przerosnąć możliwości pary młodej, więc warto szukać takich domów weselnych, które świadczą wsparcie w zakresie wszechstronnej organizacji wesela.

Lokal na wesele dla narzeczonych z Krakowa i okolic

Narzeczeni z małopolski, głównie z okolic Krakowa, mogą wyprawić zabawę weselną w nadzwyczaj malowniczym obiekcie, jakim jest Pałac Radziwiłłów położony w podkrakowskich Balicach. W jego salach wesela urządza się od setek lat, a każde z nich ma porywającą oprawę. Pałac dysponuje czterema salami zdolnymi pomieścić 130 gości. Wesele może zostać zorganizowane też w ogrodzie przed Pałacem, a w takim przypadku brać udział w nim będzie mogło bez problemu nawet 350 zaproszonych. Zaletą Pałacu Radziwiłłów jest to, że umiejscowiony jest jedynie 12 km od Krakowa, który ma bardzo bogatą bazę hotelową. Dojazd gości z kościoła do sali weselnej nie powinien zwykle trwać dłużej aniżeli 40 minut.

Siedziba firmy:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]

Usługi