Parking długoterminowy – nie martw się o auto gdy wylatujesz za granicę

Parking długoterminowy – nie martw się o auto gdy wylatujesz za granicę

Na https://pandaparking.pl dowiesz się wszystkiego o parkingu długoterminowym Balice.

Wybierasz się na wakacje za granicę, a może czeka Cię służbowa podróż na inny kontynent? Zastanawiasz się, co zrobić z autem w czasie wyjazdu? Dowiedz się, dlaczego pozostawienie samochodu na parkingu długoterminowym przy lotnisku w podkrakowskich Balicach jest rozsądnym rozwiązaniem.

Długoterminowy parking – komfort i bezpieczeństwo

Lotnisko Kraków-Balice to jedno z większych i najbardziej obleganych portów lotniczych w Polsce. Osoby, które planują podróż za granicę, mogą skorzystać z usługi działającego przez całą dobę, długoterminowego parkingu, zlokalizowanego bezpośrednio przy porcie lotniczym. Na miejscu wydzielonych jest 450 miejsc parkingowych na utwardzonym gruncie, a nad bezpieczeństwem parkujących samochodów czuwa monitoring oraz całodobowa ochrona. Cały teren jest ogrodzony i posiada szlaban, co gwarantuje, iż nikt niepowołany nie będzie miał dostępu do samochodów tam zostawionych. Parking długoterminowy to idealne rozwiązanie w przypadku pasażerów z ogromną liczbą bagażu podróżnego, którzy pragną uniknąć noszenia ciężkich pakunków w pociągu bądź autobusie.

Parking długoterminowy – czy warto korzystać z jego oferty?

Dużym atutem parkingu przy lotnisku w w Krakowie są rozsądne ceny oraz dobra lokalizacja. Miejsce jest położone zaledwie kilometr od lotniska. Panda Parking oferuje także darmowy transfer pasażerów prosto pod terminal – jazda trwa zaledwie 3 minuty i odbywa się całodobowo! Rezerwacja miejsca parkingowego jest możliwa przez internet lub na telefon – szybko i bez problemów, a unieważnienie rezerwacji jest bezpłatne. Płatności można zrealizować gotówką (w złotówkach i euro) ewentualnie przelewem. Innym atutem jest także bezprzewodowy internet WiFi na terenie parkingu, jak również możliwość skorzystania z kompresora i naładowania akumulatora w razie awarii samochodu. Parking długoterminowy przy lotnisku w Balicach zapewnia wygodę oraz bezpieczeństwo pojazdu.

Siedziba firmy:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]

Transport, logistyka, spedycja Usługi