Parking przy lotnisku w Balicach – tanio i bezpiecznie

Parking przy lotnisku w Balicach – tanio i bezpiecznie

Latanie staje się coraz popularniejszym środkiem transportu, lubianym przez turystów, jak i biznesmenów. Zanim jednak wejdziemy do samolotu, by udać się na wycieczkę musimy w jakiś sposób dostać się do portu lotniczego. O ile zdamy się na transport publiczny, nasze zmartwienia w tej kwestii skończą się po dotarciu do lotniska. Wielu z nas jednak preferuje skorzystać z prywatnego samochodu, ale to generuje pytanie: gdzie go zaparkować w trakcie naszego wyjazdu?

Zostaw auto pod dobrą opieką – tani parking przy lotnisku

Oczywiście najłatwiejszym rozwiązaniem jest poprosić członka rodziny lub znajomego o podrzucenie pod port lotniczy, a później o odebranie nas po powrocie. Nie wszyscy jednak mają możliwość organizacji takiego transportu, ponieważ wiele wylotów ma miejsce w późnych godzinach nocnych lub w godzinach roboczych. Na szczęście w niewielkiej odległości od wielu ruchliwych lotnisk, na przykład w Balicach koło Krakowa, powstały czynne całą dobę parkingi, gdzie niewielkim kosztem można zostawić samochód na dłuższy czas. Korzystanie z oferty takich parkingów jest w pełni bezpieczne – naszego samochodu pilnuje profesjonalna ochrona, teren parkingu jest monitorowany, a pozostawione tam samochody podlegają ubezpieczeniu w trakcie postoju.

Rezerwacja miejsca, pomoc techniczna, transfer na lotnisko – co oferują strzeżone parkingi przy lotnisku w Balicach?

Parkingi przy lotniskach często oferują także dodatkowe udogodnienia. Przykładowo te mieszczące się w Balicach koło Krakowa oferują przez całą dobę swoim klientom transport na lotnisko, więc dostaniemy się do portu lotniczego w trzy minuty i to wraz z bagażami. Pracownik parkingu odbierze nas z lotniska również po powrocie. Jeśli w naszym samochodzie wyładuje się akumulator albo spadnie ciśnienie w kołach, będziemy mogli skorzystać z urządzeń rozruchowych, kompresora lub poprosić o pomoc obsługę parkingu. A posiadacze pojazdów elektrycznych znajdą tam dedykowaną stację do ładowania. Na tego typu parkingach można również zważyć przed podróżą bagaż podręczny i upewnić się, że mieści się w dozwolonych limitach.

Siedziba firmy:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]

Transport, logistyka, spedycja Usługi