Planujesz bankiet lub konferencję? Skorzystaj z usługi cateringu imprezowego

Planujesz bankiet lub konferencję? Skorzystaj z usługi cateringu imprezowego

Jeśli potrzebujesz zamówić catering na imprezy, skieruj się na lastrada.pl/catering-eventowy/.

Lato obfituje w niesłychanie modne ostatnio imprezy w plenerze oraz pikniki firmowe, ale w rzeczywistości co rusz w rozmaitych miastach kraju mają miejsce sympozja, benefisy albo bankiety. Takie imprezy muszą mieć odpowiednią oprawę, której integralnym elementem jest profesjonalnie przygotowany i smaczny catering. Najodpowiedniejszym rozwiązaniem jest skorzystanie ze wsparcia podmiotu oferującego kompleksową usługę cateringu imprezowego.

Apetyczne potrawy, doświadczona obsługa – o cateringu imprezowy

Masz zamówioną salę na event bądź wybrałeś już lokalizację, w którym wyprawisz piknik? To świetnie! Teraz musisz zatroszczyć się o to, aby uczestnicy imprezy mieli możliwość zjedzenia smacznych gorących dań, przekąsek oraz napojów. Weź pod uwagę, że w czasie istotnych gal nie wystarczy postawić stołu z przekąskami gdzieś na uboczu i oczekiwać, iż zaproszeni goście obsłużą się samodzielnie. Cała oprawa imprezy ma znaczenie – przemyślany rozkład stołów, eleganckie ozdoby, ale też poprawne rozłożenie zastawy i sztućców. Goście eventu niewątpliwie będą też zadowoleni, jeśli posiłki będą ułożone na talerzu jak w uznanych restauracjach, a potrawy będą podawać im profesjonalni kelnerzy.

Dlaczego opłaca się korzystać z możliwości zamówienia cateringu na imprezę?

Zaletą zamówienia usługi cateringu na imprezę jest bezsprzecznie to, że wynajęta do pomocy ekipa nie tylko przyrządzi zachwycające posiłki, ale także gruntownie zadba o całą jego oprawę. Potrawy będą dowiezione w wyznaczoną lokalizację, zespół firmy cateringowej zamontuje oraz nakryje stoły, a później doświadczeni kelnerzy będą obsługiwać obecnych w czasie imprezy. Na życzenie klienta, oraz jeśli umożliwią to warunki wynajętej przestrzeni, szefowie kuchni mogą zabawić obecnych demonstracją live cooking, co dla uczestników może być niepowtarzalną sposobnością, aby zobaczyć z bliska jak pracują zawodowi kucharze. Warto wybrać firmę cateringową, która działa w branży od długiego czasu i która jest biegła w organizacji i obsłudze różnorodnego typu wydarzeń, zarówno tych takich na setki uczestników, jak i niewielkich. Podczas ustalania detali zlecenia podpowie ona, jakie zakąski, napoje oraz potrawy idealnie sprawdzą się w danym przypadku, a w razie potrzeby dostarczy własne zaplecze gastronomiczne na miejsce wydarzenia.

Siedziba firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]

Usługi