Profesjonalne sprzątanie grobów

Profesjonalne sprzątanie grobów

Więcej o sprzątaniu grobów Kraków.

Oblicze nagrobków naszych krewnych jest dowodem naszego szacunku. Nie zawsze niestety znajdujemy czas, by się nimi zaopiekować – nawet, jeśli nagrobki zlokalizowane są w tej samej miejscowości, gdzie żyjemy. Największe problemy stają się naszym udziałem natomiast, kiedy naszych najbliższych pożegnaliśmy w miejscowości – w podobnych przypadkach na opiekę nad grobami na pewno nie będziemy mieli czasu. Nie sprawia to na szczęście, że miejsca spoczynku są skazane na to, by pozostać zaniedbane – doskonałym rozwiązaniem będzie wtedy oferowana przez firmy opieka nad grobami. Na czym polega opisywana pomoc?

Czemu warto postawić na opiekę nad grobami?

Na taką pomoc decydują się nie tylko osoby, którym brak wolnej chwili – wśród klientów działających w tym sektorze przedsiębiorstw nietrudno znaleźć także ludzi starszych, którzy na sprzątanie grobów swoich krewnych po prostu nie mogą sobie pozwolić. Firmy, których domeną jest opieka na grobami często oferują także inne usługi, czyli zakładanie siedzeń lub doradztwo przy załatwieniu przedłużenia opłaty oraz korekty liter.

Opieka nad grobami – ile wydamy?

Ceny, które należy zapłacić pracownikom opiekującym się nagrobkami naszych najbliższych są naprawdę różne. Zależą w szczególności od zakresu pomocy – kiedy zlecamy jedynie pojedyncze sprzątanie, zapłacimy od 30 do 40 zł. Gdy jednak chcemy, by przedsiębiorstwo sprzątało nagrobek regularnie, musimy liczyć się z kosztem około 400 złotych co dwanaście miesięcy. Pamiętajmy, iż stawki zależne są także od wielkości nagrobków, a najbardziej kosztowne okazuje się utrzymanie wieloosobowych grobowców.

Siedziba firmy:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]

Usługi