Przygotowujesz imprezę na 18 urodziny? Zdecyduj się na wynajęcie sali

Przygotowujesz imprezę na 18 urodziny? Zdecyduj się na wynajęcie sali

Jesteś zainteresowany aktualną ofertą lokalu na 18 w Krakowie? Nie czekaj! Skieruj się na https://tinyurl.com/yxmlrzp9.

Zazwyczaj w przypadku różnych rocznic, urodzin bądź imienin nie organizujemy imprez z krewnymi i przyjaciółmi, traktując ten dzień jak każdy inny. Ale są takie kluczowe życiowe chwile, których właściwe uczczenie jest niejako obligatoryjne, a jednym z nich jest z pewnością pełnoletność, a więc tzw. “osiemnastka”.

Zorganizować obiad w domu czy znaleźć salę na 18 urodziny?

Wraz z ukończeniem 18 lat zachodzi mnóstwo zmian w życiu nastolatka. Może on w świetle prawa nabywać i spożywać alkohol, brać udział w wyborach, może założyć firmę oraz pełnić funkcje w organach państwowych i publicznych. Jakkolwiek kończąc 18 lat z rzadka myśli się o tak poważnych tematach – dla młodzieży na pierwszym miejscu jest sposobność urządzenia pamiętnej imprezy z przyjaciółmi. Da się kolejny raz wyprawić “domówkę”, lecz czy taka zabawa będzie się szczególnie wyróżniać na tle innych? Rzecz jasna, że nie. Więc lepszym rozwiązaniem jest zamówienie sali na 18 urodziny. Częstokroć kilku znajomych decyduje się zorganizować razem przyjęcie urodzinowe, co wymaga znalezienia odpowiednio przestronnej sali, lecz przy tym pozwala na obniżenie jednostkowych wydatków. Wybierając miejsce na zabawę urodzinową skup się na lokalach oferujących przestronną salę taneczną (ciężko przecież jest wyobrazić sobie przyjęcie bez tańca), a także na salach, które kooperują z doświadczonym dostawcą cateringu, który dostarczy pyszne menu imprezowe. Chcesz urządzić przyjęcie pod gołym niebem? Wynajmij lokal na urodziny z dostępem do ogrodu – w ciepłe miesiące można rozłożyć w nim spory namiot i wyprawić spotkanie z grillem.

O co jeszcze musisz zadbać organizując 18 urodziny?

Każdy ma świadomość, że osiemnastka to zabawa, na której młodzi ludzie nie unikają napojów wyskokowych. Należy w związku z tym obowiązkowo zatroszczyć się o to, aby niepełnoletni, a takich może być wiele pośród obecnych, nie miały możliwości skorzystania z wysokoprocentowych drinków.

Właściwy wygląd sali także jest niesłychanie ważny, by uczestnicy całkowicie zanurzyli się w atmosferze zabawy. Wypada zatem wybrać salę na urodziny, która zadba o przystrojenie przestrzeni zgodnie z wytycznych solenizanta oraz dobrze rozlokuje stoliki z posiłkami i napojami.

Jeżeli już wspominamy o posiłkach, na “osiemnastce” świetnie sprawdzi się menu koktajlowe, składające się z drobnych przekąskach “jeden kęs”, które można spożywać bez potrzeby siadania przy stoliku. Dobra firma cateringowa dostroi przekąski zarówno do charakteru imprezy, jak i do budżetu i zasobności portfela klienta.

Siedziba firmy:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]

Usługi