Utwardzony parking przy lotnisku – zostaw tu auto i ciesz się wakacjami

Utwardzony parking przy lotnisku – zostaw tu auto i ciesz się wakacjami

Interesuje Cię oferta parkingu przy lotnisku w Krakowie? Zajrzyj na pandaparking.pl, aby dowiedzieć się więcej.

Kluczowe plusy lotów samolotem, które spowodowały, iż tego rodzaju wyprawy zdobyły niesamowite uznanie, to szybkość, wygoda i możliwość trafienia nawet w bardzo oddalone miasta naszego globu. Podróż, której częścią jest lot samolotem, łączy się aczkolwiek z pewnymi uciążliwościami, z których najbardziej odczuwalną jest niewątpliwie konieczność dostania się na lotnisko – a niemało osób w tym celu jest zmuszona przecież przebyć wiele kilometrów. Tak długą drogę najłatwiej jest pokonać prywatnym samochodem. Co jednak uczynić z nim w trakcie samego wyjazdu? Jak po jego pozostawieniu trafić do portu lotniczego? Te oraz inne kwestie połączone z dotarciem na lotnisko swoim samochodem rozwiąże znalezienie dobrze przygotowanego parkingu w pobliżu lotniskaobsługującego międzynarodowe loty.

Utwardzony parking przy lotnisku w Balicach – zarezerwuj miejsce na stronie www

Podróżujący z portu lotniczego w podkrakowskich Balicach mogą bez problemu rozplanować swój wyjazd tak, aby do lotniska dotrzeć własnym samochodem. Na miejscu mogą zostawić go na utwardzonym parkingu w bliskiej odległości od samego lotniska. W tym czasie nie muszą rzecz jasna zamartwiać się o swój samochód, bowiem parking zapewnia jego kompleksową ochronę. Bezpieczeństwa pojazdu pilnować będą stróże, a posiłkowe zabezpieczenie stanowi sieć kamer. Korzystanie z oferty parkingu ułatwia możliwość rezerwacji przez internet, tym samym nie trzeba martwić się, że po przyjeździe na miejsce nie będziemy mieli gdzie zaparkować. Parking jest oprócz tego całkowicie utwardzony, co jest nadzwyczaj istotne podczas silnych opadów śniegu czy też deszczu.

Parking przy lotnisku w Krakowie – możesz liczyć na wsparcie jego obsługi

Jeśli zdecydujemy się na skorzystanie z usług świadczonych przez parking strzeżony w okolicy portu lotniczego możemy spodziewać się też licznych udogodnień, dzięki którym wyjazd odbędzie się bez komplikacji. Najważniejszym z nich jest rzecz jasna sposobność skorzystania z przewozu z parkingu do portu lotniczego, którego koszty zawarte są w cenie opłaty za parkowanie. Na dodatek kierowcy mogą uzyskać wsparcie obsługi parkingu w wielu przypadkach, jak np. ubytek powietrza w oponach bądź rozładowany akumulator.

Siedziba firmy:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]

Transport, logistyka, spedycja Usługi