Jak wybrać kufry na motor

Jak wybrać kufry na motor

Jeśli chcesz zamówić kufry do motocykla, odwiedź tę stronę.

Nie ma znaczenia, czy jesteś entuzjastą dalekich eskapad motocyklowych, czy na motocyklu dojeżdżasz do pracy – prawdopodobnie nagminnie musisz przetransportować jakiś bagaż, a jak pewnie wiesz, nie zawsze jest to łatwe. Co poniektóre przedmioty z pomyślnością przetransportujesz w plecaku, jakkolwiek nie wszystko się tam zmieści. Jednym z w najwyższym stopniu komfortowych i bezpiecznych sposobów na przewóz bagażu jest kufer na motocykl. Jednak który kufer na motor kupić?

Kufry motocyklowe – warianty / Kufry na motor – wersje / Kufry do motocykla – rodzaje / Wersje kufrów motocyklowych

Kufry motocyklowe dzieli się na kufry centralne oraz boczne. Kufer na motor centralny to taki kufer, jaki jest montowany na tyle motocykla, kufry boczne tudzież instaluje się po jego lewej i prawej stronie.
Oba rodzaje kufrów mają swoje atutu. Kufry centralne są o wiele bardziej pojemne i stabilne, a dodatkowo – po zamontowaniu na nie odpowiedniej nakładki – mogą służyć jako oparcie, co poprawia wygodę jazdy pasażera.
Kufry boczne są nie mniej bezpieczne, możesz je zakupić pojedynczo lub od razu w zestawie. Są niezmiernie zróżnicowane, właśnie dlatego nim dokona się kupna, należałoby zapoznać się ze szczegółowymi opisami pojedynczych produktów – i zakupić taki kufer, który najodpowiedniej odpowiada naszym potrzebom.

Kufry na motocykl marki GIVI / Kufry motocyklowe marki GIVI / Kufry do motocykla marki GIVI / Kufry motocyklowe GIVI

Nie powinieneś wybierać między centralnym a bocznym kufrem do motocykla – z powodzeniem zamocujesz równocześnie oba warianty, a to pozwoli Ci przetransportować jeszcze większą ilość bagażu.
Dokonując finalnego wyboru kufra na motocykl, zwróć szczególną uwagę nie jedynie na cechy produktu, jednakowoż też na jego markę. My rekomendujemy w szczególności markę GIVI, która na gigantyczne doświadczenie w produkcji kufrów motocyklowych i fenomenalny stosunek jakości do ceny. Kufry do motocykla GIVI są trwałe oraz funkcjonalne – a to najistotniejsze.

Siedziba firmy:
MOTO-TOUR
Góra Libertowska 50
30-444 Libertów

Tel.: 602 138 128
E-mail: [email protected]

Zagadnienia motoryzacyjne i samochodowe