Oświetlenie dla automotive i mobility – zamów je u producenta z Krakowa

Oświetlenie dla automotive i mobility – zamów je u producenta z Krakowa

Zdobądź więcej informacji o ofercie producenta oświetlenia samochodowego w Krakowie na https://oeindustry.com.

Oświetlenie samochodowe to szczególnie istotny element bezpieczeństwa jazdy pojazdem. Niepoprawne ustawienie świateł albo zignorowanie obowiązku wymiany niedziałającej żarówki może w rezultacie być powodem niebezpiecznej sytuacji na drodze, co nierzadko kończący się wypadkiem. Korzystanie z najwyższej jakości niezawodnego oświetlenia jest kluczowe zwłaszcza w transporcie zbiorowym, gdzie przedsiębiorstwo przewozowe dzień w dzień musi zagwarantować bezpieczeństwo dziesiątek tysięcy podróżnych. Jednym z dostawców wysokiej jakości oświetlenia dla automotive i mobility jest krakowska spółka OE Industry.

Co ma w swojej ofercie polski producent oświetlenia samochodowego z Krakowa?

W praktyce w ofercie OE Industry znaleźć można dowolny typ oświetlenia samochodowego. Oprócz lamp tylnych, bocznych i przednich do autobusów, tramwajów, kamperów czy pojazdów budowlanych, spółka produkuje także LEDowe reflektory robocze, w tym wytrzymujące wielogodzinną pracę w złych warunkach pogodowych i emitujące światło o barwie podobnej do światła dziennego najaśnice, naświetlacze oraz maszty oświetleniowe, które wykorzystywane są między innymi przez kierowców pojazdów off-road, rolniczych i specjalnych. Z kolei producenci pojazdów uprzywilejowanych (np. tych dla służb miejskich czy pomocy drogowej) mogą zaopatrzyć się w OE Industry w LEDowe i halogenowe oświetlenie ostrzegawcze, w tym również stosowane przez wybrane służby światła niebieskie i białe. Polski producent oświetlenia samochodowego nie zapomniał także o lampach wewnętrznych (w tym o poręcznych lampkach do czytania), które znacząco podnoszą jakość życia zawodowych kierowców, którzy spędzają wiele tygodni w podróży. A to raptem część oferty OE Industry.

OE Industry wcieli w życie każdą wizję kontrahenta

Dotychczasowi partnerzy OE Industry już dawno przekonali się, że spółka ta jest czymś więcej niż przeciętnym producentem oświetlenia dla automotive i mobility. To doświadczona grupa specjalistów gotowa urzeczywistnić wizję zamawiającego, tworząc najwyższej jakości oświetlenie od wstępnego zarysu, poprzez konstrukcję prototypu, aż po certyfikację lampy. OE Industry oferuje też wsparcie posprzedażowe. Za sprawą zaangażowania w kompleksowe testowanie nowych produktów, głębokich analiz oczekiwań swoich klientów oraz budowania kompetentnej kadry ekspertów, spółka OE Industry zyskała pozycję światowego lidera w sektorze oświetlenia automotive & mobility.

Siedziba firmy:
OE INDUSTRY Sp. z o.o.
ul. Marcika 6
30-443 Kraków

Tel.: +48 12 442 00 05
E-mail: [email protected]

Zagadnienia motoryzacyjne i samochodowe