Biżuteria z koralem

Biżuteria z koralem

Jeśli chcesz nabyć biżuterię z koralem, koniecznie odwiedź ten adres.

Biżuteria z koralem jest nie tylko niezwykle elegancka, ale posiada również właściwości ochronne. Jego nazwa wywodzi się od słowa “gord” oznaczającego amulet. Koral, nazywany kwiatem morza, symbolizuje bogactwo i siłę. Wierzy się, iż biżuteria z koralem chroni przed złą energią i działa hamująco na pobudzony organizm. Koral poświęcano bogini Wenus, chcąc pobudzać uczucie miłości. Dzieci natomiast, miał chronić przed złymi mocami i truciznami.

Biżuteria z koralem – gustowne uzupełnienie Twojego stroju

Mówi się, że najpiękniejszą ozdobą kobiety jest jej uśmiech. Nie ulega jednak wątpliwości, że elegancka, odpowiednio dobrana biżuteria jest uzupełnieniem stroju każdej kobiety. Biżuteria z koralem jest drobna i bardzo delikatna, w związku z czym idealnie nadaje się do casualowych stylizacji, jak i również na ważne uroczystości. Koral występuje odcieniach: łososiowym, czarnym oraz niebieskim.

Właściwości lecznicze biżuterii z koralem

Korzystnego działania biżuterii z koralem doszukuje się również na płaszczyźnie leczniczej. Kamień korala rozgrzewa i ożywia organizm, pozytywnie oddziałując na układ krwionośny. Jego barwa blednie, podczas słabej kondycji organizmu – niedożywienia i niedokrwistości. Biżuteria z koralem zalecana jest przede wszystkim osobom dojrzałym. Reguluje cykl menstruacyjny i pozytywnie wpływa na poprawę płodności. Osoby będące pod dużą presją i szybko wpadające w złość, mogą zdać się na jego działanie redukujące. Wierzy się, iż osoba nosząca biżuterię z koralem, może liczyć na stabilne życie rodzinne, bez stresu.

Siedziba firmy:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]

Biżuteria Zakupy