Celebrytki – najgorętszy trend sezonu

Celebrytki – najgorętszy trend sezonu

Szukasz łańcuszków celebrytek? Skieruj się tu.

Bardzo modne łańcuszki celebrytki chętnie noszą starsze i młodsze kobiety. Ogromna dostępność wzorów oraz materiałów, z jakich się je wykonuje powoduje, iż każdy może znaleźć naszyjnik idealny dla siebie. Można spodziewać się, iż moda na nie pozostanie na dłużej, ponieważ celebrytki pasują do praktycznie wszystkich ubiorów oraz odpowiednie są w każdej sytuacji. Czym jest ta pożądana biżuteria?

Celebrytki – skąd się wywodzą?

Delikatne łańcuszki z charakterystycznymi wisiorkami zostały spopularyzowane przez gwiazdy show-biznesu. Wiele aktorek, piosenkarek oraz celebrytek nagle zaczęło je nosić, a trend ten błyskawicznie przejęły również „zwykłe” kobiety. Stąd nazwa tych ozdób. Łańcuszki te wykonuje się z różnych materiałów – srebra, srebra pozłacanego oraz złota, a więc są dostępne dla wszystkich kobiet chcących mieć te modne ozdoby, niezależnie od tego, jakim dysponują budżetem. Duży wybór wzorów zawieszek powoduje, że naszyjniki celebrytki znaleźć można obecnie w każdym sklepie z biżuterią oraz dostrzec je na szyjach mnóstwa kobiet i dziewcząt.

Celebrytki – nie tylko ozdoba

Celebrytka rzadko jest tylko ozdobą – zwykle niesie również z sobą przesłanie, które zawiera się w znaczeniu wisiorka albo grawerze. Każda charakterystyczna zawieszka posiada swe własne, unikalne znaczenie. Najpopularniejsze zawieszki to kółeczko pełne albo z otworem, serduszko, gwiazdka, słonik, symbol nieskończoności i żyletka. Kobiety zwykle wybierają je właśnie w ten sposób – nie tylko według gustu, ale też odpowiedniej symboliki. Serce jest oczywiście symbolem miłości, kółko symbolizuje niezłomność, jest też zawieszką dającą duże możliwości jeśli chodzi o grawer. Gwiazdka jest oznaką szczęścia i boskiej mocy, słonik – pomyślności, wiedzy i władzy. Nieskończoność oznacza stałość we wszystkim, co się robi, zaś żyletka jest wyrazem nieprzeciętności oraz buntu.
Dużą zaletą celebrytek jest fakt, iż można je nosić nie tylko do eleganckich strojów, ale też codziennych stylizacji, niezależnie od tego, z jakiego zostały wykonane materiału, co zawdzięczają zapewne bardzo subtelnemu charakterowi. Zwykle nosi się raczej krótkie łańcuszki celebrytki, nieraz nawet opięte, lecz kobiety czasem noszą też dłuższe celebrytki. Naszyjniki te doskonale łączą się z podobnymi w wyrazie kolczykami gwiazd oraz bransoletkami celebrytkami.

Siedziba firmy:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]

Zakupy