Chcesz kupić kolczyki z bursztynem? O tym pamiętaj

Chcesz kupić kolczyki z bursztynem? O tym pamiętaj

Dowiedz się więcej o kolczykach z bursztynem.

Bursztyn to jeden z najstarszych używanych przez jubilerów surowców. Mimo biegu lat, nadal jest często wybierany przez klientów potrzebujących ponadczasowych ozdób. Dobrze też wspomnieć o jego cenach – chociaż niegdyś był naprawdę drogi, dziś na naszyjniki i kolczyki z bursztynem może zdecydować się każdy klient. Ze względu na powszechność opisywanej biżuterii powinniśmy napisać kilka słów o tym, jak troszczyć się o bursztyn, by posłużył wiele lat i o tym, gdzie powinniśmy kupić kolczyki z bursztynem.

Długa żywotność kolczyków z bursztynem

Bursztyn to stosunkowo delikatny kamień, więc nietrudno go porysować. Z tego względu kolczyki z bursztynem powinniśmy wycierać delikatną szmatką – najlepiej irchą. Nigdy nie stosujmy również środków myjących – mogą one uszkodzić bursztyn. O wiele lepiej sprawdzi się normalna woda, w przypadku poważniejszych zabrudzeń z niewielką ilością mydła. Ważne jest również to, jak przechowujemy naszyjniki czy kolczyki z bursztynem. Nie używajmy zwykłych pudełek, zastępując je szkatułkami wyłożonymi od wewnątrz miękką dzianiną.

Kolczyki z bursztynem – gdzie kupować?

Kilka lat temu jedynym wyjściem dla zamierzających kupić pierścionki z bursztynem okazywała się pomoc jubilera. Dziś możemy poradzić sobie z tym jeszcze łatwiej niż wtedy – zwyczajnie wchodząc do sieci. Na e-zakupy warto postawić także z drugiego powodu – są bowiem znacznie bardziej intuicyjne. W sieci możemy też poznać katalogi różnych sklepów i wybrać te kolczyki z bursztynem, jakie najbardziej się nam spodobają.

Siedziba firmy:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]

Biżuteria Zakupy