Czapraki – ochrona dla skóry konia

Czapraki – ochrona dla skóry konia

Dalsze informacje o czapraku.

Czapraki to profesjonalne ochraniacze, które zakłada się pod siodłem, zabezpieczające skórę zwierzęcia i amortyzujące nacisk podczas jazdy. Interesuje Cię duży wybór akcesoriów jeździeckich w atrakcyjnych cenach? W sklepie internetowym Horse-Trade.pl znajdziesz czapraki dla koni najwyższej jakości.

Czapraki dla koni – budowa i stosowanie

Czapraki to praktyczne i funkcjonalne ochraniacze, które dają zwierzęciu komfort, a równocześnie osłaniają siodło przed potem konia. Dzięki zastosowaniu odpowiednich tworzyw bardzo dobrze chłoną wilgoć, są miękkie i przyjazne dla skóry konia. Jeżeli chcesz zainwestować w wysokiej jakości czapraki, to w sklepie internetowym Horse-Trade.pl odnajdziesz modele wykonane z bawełny, wypełnione wysokoelastyczną pianką z dodatkiem antygrzybicznym, podszyte szybkoschnącym materiałem bądź posiadające siateczkę chłonącą pot koni. Przemyślana konstrukcja daje wyjątkowy komfort użytkowania. Czapraki oferowane w naszym sklepie internetowym zostały zaprojektowane w taki sposób, żeby idealnie dopasowywały się do naturalnych kształtów konia, a także podnosiły komfort jazdy. Niektóre modele są wyposażone w dodatkowe sakwy zapinane na rzepy.

Estetyczne i praktyczne czapraki dla koni – postaw na szeroki wybór asortymentu

Czapraki, które oferujemy w sklepie Horse-Trade.pl, nie tylko są wyjątkowo komfortowe dla zwierzęcia oraz funkcjonalne, ale także wyróżniają się wizualnie. Produkty te można nabyć w wielu kolorach i wzorach, a niektóre modele mają ozdobne hafty oraz charakterystyczne pikowanie. Czapraki dla koni można przymocować do siodła przy pomocy rzepów. W naszym sklepie online na pewno znajdziesz produkt, który na miarę Twoich potrzeb!

Siedziba firmy:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]

Sport Zakupy