Części zamienne do Renault kupuj w profesjonalnym sklepie

Części zamienne do Renault kupuj w profesjonalnym sklepie

Części do Renault zamówisz na https://france-car.com.pl/c/269/renault.html.

Auta Renault nadal cieszą się w Polsce dużą popularnością. Tylko w 2014 roku stanowiły one 14% wszystkich samochodów osobowych importowanych z zagranicy. Konsumenci lubią rozmaite ich modele – zarówno kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym, ale również rodzinne minivany, jak Renault Scenic. Według statystyk w 2014 r. nasi rodacy nabyli ponad 5 tys. modeli Scenic oraz aż trzy i pół tysiąca pojazdów Megane. Megane cieszy się popularnością z uwagi na oszczędny silnik, a Scenic – na łatwo dostępne części do Renault. Sporym zainteresowaniem klientów cieszyło się też Renault Clio – we wskazanym okresie zakupiono blisko 2,8 tyś sztuk tego modelu.

Części zamienne Renault – jakie najczęściej ulegają awarii?

Masz już wymarzony auto i pragniesz jak najodpowiedniej zatroszczyć się o swoje Renault? Części zamienne do rozlicznych modeli owego producent są dostępne w bogato wyposażonych sklepach internetowych. Można w nich zaopatrzyć się w elementy podwozia, układu chłodzenia, nadwozia oraz silnika, jak i wiele pozostałych. Z opinii konsumentów wynika, iż najczęściej psująca się część Renault to tylna belka skrętna – na usterki tego elementu skarżą się posiadacze Clio. Kłopoty podobnej natury mają osoby, które kupiły Renault Megane, chociaż w tym przypadku awarii ulega też ochrona antykorozyjna.

Zamów oryginalne części Renault

Systematyczne inspekcje techniczne oraz wymiana najszybciej niszczących się podzespołów eksploatacyjnych to gwarancja wieloletniego użytkowania samochodu tej francuskiej marki. Dostępne w sprzedaży części są przeznaczone zarówno dla osób prywatnych, które chcą własnoręcznie wymienić niesprawne podzespoły, jak i profesjonalnych warsztatów samochodowych.

Siedziba firmy:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]

Zagadnienia motoryzacyjne i samochodowe Zakupy