Drukarki 3D do profesjonalnych zastosowań

Drukarki 3D do profesjonalnych zastosowań

Zamów profesjonalne drukarki 3D.

W ofercie firmy CadXpert znajdują się tylko drukarki 3D od wiodących producentów tych rozwiązań: MakerBot oraz FormLabs, których CadXpert jest wyłącznym dystrybutorem, a także Stratasys (jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem). Drukarki 3D, które mamy w naszej ofercie, pracują między innymi w technologiach: SLA, PolyJet i FDM.

Drukarki 3D Stratasys – zmniejszą wydatki na produkcję

Stratasys jest globalnym liderem na rynku drukarek 3D. Od przeszło 30 lat – a dokładnie od 1988 roku – dostarcza klientom nowoczesne rozwiązania i maszyny. Szacuje się, iż używając drukarek 3D i innych urządzeń Stratasys można nawet o 90 procent obniżyć wydatki na produkcję i czas poświęcony na proces produkcyjny. Główne założenia pracy specjalistów marki Stratasys to gwarantowanie najlepszych możliwych usług i drukarek 3D, a także wsparcie merytoryczne oraz techniczna. Bestsellery z oferty drukarek 3D marki Stratasys to kolekcja F123 Series – urządzenia do zaawansowanego prototypowania, dedykowane dla przemysłu i biznesu. Nowością w asortymencie CadXpert jest kolekcja F120 – stosunkowo niewielki model drukarek 3D do szybkiego prototypowania z przemysłową precyzją.

Drukarki 3D Formlabs – nowatorska technologia LFS

Formlabs to kolejny lider w dostarczaniu drukarek 3D. Czym wyróżnia się ta firma w branży urządzeń do druku przestrzennego? Formlabs tworzy niezmiernie zaawansowane technicznie desktopowe drukarki 3D, jak również specjalistyczne metody przyrostowego druku, takie jak SLA i SLS. Nową propozycją w ofercie CadXpert jest drukarka Form 3 – nieduży model, pracujący w autorskiej, prekursorskiej technologii LFS (Low Force Stereolithography), która jest rodzajem technologii SLA. Ta drukarka – podobnie jak wszelkie inne urządzenia Formlabs – charakteryzuje się nieskomplikowaną obsługą oraz ergonomiczną konstrukcją. Czym pionierska technologia LFS różni się od SLA? Zdecydowanie lepszymi efektami druku z żywic fotopolimerowych: większą precyzją i prędkością druku, jak również precyzyjnym odzwierciedleniem najdrobniejszych szczegółów. W LFS warunki druku są podtrzymywane na tym samym poziomie, dlatego można w krótkim czasie otrzymać jednakowe makiety, co jest szczególnie pożądane w masowej, seryjnej produkcji.

Drukarki 3D MakerBot – druk w technologii FDM

MakerBot konstruuje wysokiej jakości profesjonalne drukarki 3D, pracujące wykorzystujące technologię FDM. Drukarki 3D tej firmy mają obszerne zastosowanie w przeróżnych branżach edukacji, przemysłu, biznesu i wielu innych. Najnowszy model, czyli drukarka MakerBot Method X o przemysłowym zastosowaniu, to produkt wspierany przez Stratasys. To sprzęt, który obsługuje materiały dostępne dla kolekcji MakerBot Method, ABS oraz materiał podporowy Stratasys SR-30. W Method X drukowanie prowadzone jest w zamkniętej komorze nagrzewanej do 100°C. Otrzymany druk jest trwały oraz dokładny, a w czasie procesu wydruku nie pojawiają się zniekształcenia czy przesunięcia warstw.

Siedziba firmy:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]

Technologie Zakupy