Etykiety na wódkę weselną – wyróżnij się z tłumu gości

Etykiety na wódkę weselną – wyróżnij się z tłumu gości

Kup etykiety na butelki.

Tradycja ofiarowania prezentów na przeróżne okazje praktykowana jest od wieków i od samego jej zalążka najczęściej wręczanym i, nie da się ukryć, równie entuzjastycznie przyjmowanym upominków, jest alkohol. Sporo osób nie potrafi wyobrazić sobie, żeby nie wziąć butelki na Sylwestra, wesele lub urodziny. Jak jednak wyróżnić się z tłumu, jeśli inni zaproszeni przyniosą to samo?

Personalizowane etykiety na wódkę – wyróżnij się z tłumu

Na weselu napoje wyskokowe nie tylko są rozstawione na stolikach, ale również coraz częściej nowożeńcy wręczają swoim gościom butelki z alkoholem przy pożegnaniu. Taki prezent jest traktowany jako forma wdzięczności za przybycie na ceremonię. Jednakże taka butelka z wódką może też przerodzić się w cenną pamiątkę, której rodzina czy znajomi nie wyrzucą nawet wtedy, gdy będzie już pusta. Trzeba spersonalizować butelkę, a można uczynić to zamawiając etykiety na wódkę weselną, na których można umieścić informację o dacie i miejscu wesela, imionach Państwa Młodych czy podziękowanie za przybycie. Etykiety na butelki można kupić w różnych wzorach i barwach, w związku z tym bez problemu można kupić te, które będą pasować do stylu, w którym organizowane jest wesele. Sama treść etykiet zależy już wyłącznie od fantazji nowożeńców. Rzecz jasna personalizowane etykiety na wódkę czy inne napitki wyskokowe można zastosować nie tylko podczas ślubu – są idealne na wyróżnienie się na imprezie imieninowej czy wieczorze panieńskim.

Udekoruj swoje trunki kreatywnymi etykietami na butelki

Etykietami z indywidualnym tekstem można oznaczać butelki w domowej piwniczce. Jeżeli produkujesz własne nalewki, wina bądź soki, a później dajesz je kolegom albo rodzinie nawet bez okazji, możesz przystroić je oryginalnymi etykietami, które w znacznym stopniu podniosą estetykę zwyczajnej butelki. Na dodatek flaszki można też oznaczać używając kolorowych kapsli i kapturków termokurczliwych.

Siedziba firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]

Zakupy