Gdzie kupić najlepsze profesjonalne drukarki 3D?

Gdzie kupić najlepsze profesjonalne drukarki 3D?

Tutaj znajdziesz więcej informacji o drukarki 3D sprzedaż.

CadXpert jest jedną z wiodących na polskim rynku firm, która dystrybuuje technologię druku 3D. Najważniejszym obszarem działalności CadXpert jest sklep online, który w swojej ofercie posiada urządzenia do druku przestrzennego: drukarki 3D i skanery 3D. Drugim filarem jest możliwość zakupu oprogramowania CAD/CAM/CAE, a także usługi: projektowanie 3D, skanowanie 3D oraz drukowanie 3D. Znajdujące się w ofercie sklepu drukarki 3D działają w oparciu o 3 technologie: PolyJet, SLA i FDM, a usługi druku 3D są realizowane w technologiach FDM, SLA, SLS, PolyJet oraz DMLS.

CadXpert – autoryzowany dystrybutor profesjonalnych skanerów 3D oraz drukarek 3D

CadXpert jest autoryzowanym dystrybutorem firmy Stratasys, a także jedynym dystrybutorem urządzeń firmy Formlabs oraz drukarek 3D marki MakerBots. Posiada najszerszą w Polsce ofertę aparatów do drukowania przestrzennego – powyżej 20 modeli drukarek 3D oraz kilkanaście propozycji skanerów 3D. Dodatkowo CadXpert maobszerną ofertę materiałów do druku 3D – powyżej 50 propozycji, w tym także tworzywa wysoko specjalistyczne, takie jak: Ultem 9085, Antero 800 NA i inne (inżynieryjne, elastyczne, dentystyczne, biokompatybilne itd.). Poza akcesoriami oraz materiałami eksploatacyjnymi CadXpert posiada także żywice fotopolimerowe, filamenty i inne materiały wykorzystywane do druku 3D.

Specjalistyczne oraz biurkowe drukarki 3D

Asortyment CadXpert jest adresowany zarówno do użytkowników prywatnych, nieprofesjonalnych (biurkowe drukarki 3D marki MakerBot), jak i profesjonalistów, przedsiębiorców oraz reprezentantów różnych sektorów (sprzęt marki Stratasys). CadXpert prowadzi sklep internetowy, udostępnia też showroom z siedzibą w Krakowie. Wszyscy, którzy chcą skonsultować z profesjonalistami możliwości techniczne konkretnego sprzętu z asortymentu sklepu, swoje projekty bądź są po prostu zaciekawieni procesem wydruku przestrzennego, mogą przyjechać do krakowskiego punktu. CadXpert gwarantuje także kompleksową obsługę posprzedażową: wsparcie merytoryczne i techniczne, serwis (w tym także pogwarancyjny) czy przeszkolenie z obsługi nabytych urządzeń.

Drukarki 3D – na kieszeń średnich oraz małych przedsiębiorstw

Jak kształtują się koszty narzędzi do druku 3D – skanerów oraz drukarek 3D? Już nieduża albo średniej wielkości firma może sobie pozwolić na profesjonalną drukarkę bądź skaner 3D. Zainwestowanie w specjalistyczne narzędzia do druku przestrzennego błyskawicznie się zwróci – w obrębie branż, takich jak stomatologia, medycyna, motoryzacja oraz odlewnictwo, własnoręczne drukowanie i prototypowanie, zamiast outsourcingu tych działań, będzie wymierną oszczędnością dla budżetu przedsiębiorstwa.
Rynek sprzętu do druku przestrzennego wciąż się rozwija – wraz z postępem idą prekursorskie technologie i rozwiązania, na które kiedyś było stać tylko ogromne koncerny. Obecnie – za sprawą spadku cen drukarek 3D oraz materiałów do druku 3D – dostęp do nich posiadają też mniejsze firmy, te ze znacznie skromniejszym budżetem. Urządzenia do drukowania przestrzennego są stale ulepszane i modyfikowane, z roku na roku spada koszt uzyskiwania części prototypowanych, drukowanych przy pomocy urządzeń addytywnych. Zainwestowanie w profesjonalne urządzenie do drukowania 3D ma wiele zalet, do najważniejszych z nich zaliczyć należy przyspieszenie procesu produkcji oraz redukcję kosztów.

Siedziba firmy:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]

Technologie Zakupy