Kontenery na gruz i złom dla firm remontowych

Kontenery na gruz i złom dla firm remontowych

Sprawdź, gdzie kupić kontener na gruz, wejdź na ekombud.pl.

Kontenery na odpady pełnią istotną funkcję podczas wykonywania robót remontowo-budowlanych – umożliwiają legalne pozbycie się pozostałości po demontażu stolarki, skuwaniu płytek i innych pracach. Jakie kontenery stalowe są dostępne na rynku? U kogo można je kupić?

Kontenery na odpady – postaw na wysoką jakość

W Polsce wytwórstwem pojemnych i wytrzymałych kontenerów na odpady zajmuje się spółka Ekombud – w jej ofercie dostępne są między innymi kontenery na złom oraz kontenery na gruz. Te typy pojemników wykorzystują nie tylko firmy budowlane, ale też podmioty zajmujące się wynajmowaniem kontenerów stalowych, przedsiębiorstwa usług komunalnych czy Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, tzw. PSZOKi, które nie licząc resztek powstających w gospodarstwach domowych, przyjmują również gruz betonowy i ceglany, złom oraz innego rodzaju pozostałości po remontach.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

U producentów możemy wybierać z dużej ilości rodzajów pojemników na odpady. Są kontenery stalowe, pojemniki z plandeką, kontenery z pokrywą, otwarte, muldy asymetryczne i symetryczne oraz mnóstwo innych modeli. Wśród dostępnych na rynku kontenerów wykorzystywanych w budownictwie najpopularniejsze są modele hakowe, rolkowe, a także samowyładowcze. Kontener hakowy może znaleźć zastosowanie w zakładzie produkcyjnym albo na budowie. W zależności od potrzeb można zaopatrzyć się w kontener z pokrywą. Na placach budowy często stosowane są również kontenery do przewozu materiałów sypkich – przede wszystkim są to modele samowyładowcze, które można prędko rozładować.

Siedziba firmy:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]

Sektor budowlany Zakupy