Na weselu, w hotelu, w restauracji – serwuj napoje ze słoja z kranikiem

Na weselu, w hotelu, w restauracji – serwuj napoje ze słoja z kranikiem

Sprawdź, gdzie zamówić słój z kranikiem, wejdź na http://bit.ly/2RJAOx7.

Od wielu lat trwa nawrót popularności słoików. Przestaliśmy traktować je jako opakowanie do nabywanych w sklepie czy też robionych własnoręcznie przetworów, a zaczęliśmy dostrzegać w nich pełnoprawne naczynia do podawania różnych deserów i trunków. Dużą popularnością cieszą się przede wszystkim pojemne Słoiki z kranikiem, mające wiele zastosowań. Jak możemy je wykorzystać? Gdzie przyda się słoik z kranem? Z jakiej przyczyny przynajmniej jedna sztuka powinna znaleźć się w każdym domu?

Słoiki z kranikiem do domowych trunków

Jednym z zalet słoików z kranikiem jest to, że doskonale nadają się one do produkcji domowych napojów – na przykład likierów i nalewek. Słoje mają znaczne objętości (zwykle są to 4-litrowe słoiki z kranikiem), co umożliwia przygotowanie dosyć dużego nastawu. Dzięki szerokiemu wieku ułożenie wewnątrz ziół lub owoców i późniejsze czyszczenie naczynia jest proste, zaś dzięki kranikowi bez trudu przelejemy gotowy likier do butelek, błyskawicznie i łatwo pozbywając się zużytego surowca bez potrzeby używania wężyków i filtrów.

Słoik z kranikiem do serwowania

Słoik z kranikiem pięknie prezentuje się na stole, na którym go postawimy. To sprawia, że regularnie jest on wykorzystywany do podawania napojów – zwłaszcza podczas przyjęć bądź rodzinnych uroczystości w ogrodzie. Słój z kranem znakomicie sprawdzi się zarówno podczas imprez dla dorosłych, jak i dla dzieci. Nada się do podawania lemoniad, kompotów, oranżad oraz soków, a na przyjęciach dla dorosłych – ponczu, wina lub drinków. Jego zaletą jest także to, że kranik zapobiega dostawaniu się do szklanki fragmentów owoców i osadów, dając klarowny napój.

Siedziba firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]

Zakupy