Opakowania szklane w hurcie zamów w polskiej hurtowni

Opakowania szklane w hurcie zamów w polskiej hurtowni

Więcej informacji o opakowaniach szklanych w hurcie.

Produkcja żywności jest gałęzią gospodarki, która dopóki będzie żyć ludzkość nie wstrzyma działalności. Pomimo tego, iż większość rynku towarów spożywczych należy do gigantycznych marek, jest to również branża, w której znakomicie radzą sobie mniejsze firmy, o ile trafią do klienta ze swoim ekologicznym, pysznym czy też autorskim produktem. Gotowa do sprzedaży żywność musi zostać zapakowana tak, aby produkt jak najdłużej zachował zdatność do spożycia, a więc najlepiej w szklane słoje i butelki. Zaletą takich opakowań jest to, że są bardziej ekologiczne, ponieważ można je recyklingować.

Hurtowy zakup słoików i butelek – czy to się opłaca?

Wiadomym jest, iż oferty kierowane do odbiorcy indywidualnego odróżniają się zdecydowanie ceną od propozycji dla kontrahenta biznesowego. Ten drugi, nawet gdy jest niewielką manufakturą wytwarzającą takie artykuły, jak przykładowo marmolady, oliwę lub smalczyk kanapkowy, będzie zużywać każdego roku nie kilkuset pojemników ze szkła, ale ilości znacznie przekraczające liczbę kilku tysięcy. Nabycie butelek i słoików w hurcie jest zatem dla niego jednocześnie metodą zmniejszenia wydatków, ponieważ zamawiając towar na palety zazwyczaj można spodziewać się sporego rabatu od dystrybutora, ale też oszczędnością czasu transportu, gdyż jedną dostawą można zaspokoić potrzeby manufaktury nawet na parę miesięcy. Koszt hurtowego zakupu pojemników szklanych znacznie zmniejszy się, gdy zamówimy je u lokalnego hurtownika słoików oraz butelek. W ten sposób także dostanie towar dużo szybciej.

Hurtownia opakowań ze szkła – tu nabędziesz słoiki oraz butelki na palety

Hurtownicy opakowań ze szkła oferują rozmaitego kształtu i objętości słoiczki oraz butelki ze szkła znakomite do rozlewania wina, piwa bądź soków. Transportowane są one do odbiorcy na paletach zdolnych pomieścić – w zależności od wymiarów opakowań – po 500, 1700, a nawet 3200 sztuk wybranego pojemnika. Podmioty dysponujące własnymi samochodami transportowymi mogą również odebrać nabyty towar osobiście ze składu sprzedającego. Razem z paletą słoiczków oraz butelek w hurcie można też zamówić odpowiednią ilość innych niezbędnych elementów, jak kapsle, korki czy nakrętki dopasowane do wybranego rozmiaru opakowania.

Siedziba firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]

Zakupy