Praktyczne akcesoria domowe – balon na wino

Praktyczne akcesoria domowe – balon na wino

Więcej o gąsiorze do wina.

Balon na wino to znakomity prezent dla bliskiej osoby lub praktyczne miejsce do składowania trunków domowej roboty. Jakie pojemności posiada gąsior do wina? Do jakich celów można go jeszcze wykorzystać?

Gąsior na wino – niecodzienny podarunek

Dostępny w sprzedaży gąsior do wina występuje w dwóch objętościach – dwa i pięć litrów. Mniejsze pojemniki mogą być wykorzystane jako nieprzeciętny upominek dla znajomych – baniak do wina napełniony domowej roboty alkoholem można podarować z okazji urodzin, rocznicy ślubu, jubileuszu, imienin lub obrony pracy magisterskiej. 2-litrowe zbiorniki na wino to również wspaniała ozdoba stołu w czasie rodzinnych zjazdów oraz innych imprez – osiemnastek, złotych godów, wesela i nie tylko – w ten sposób trunek jest odpowiednio wyeksponowany! Wykonany z troską o najdrobniejszy szczegół baniak do wina doskonale prezentuje się na przyjęciach, niezależnie od okazji.

Balon do wina – przechowuj domowe trunki w profesjonalny sposób

Baniak na wino o 5-litrowej objętości świetnie sprawdza się jako zbiornik do przechowywania znacznej porcji trunków. Takie zbiorniki mogą być magazynowane w spiżarni lub piwnicy, jakkolwiek równie dobrze posłużą do transportowania alkoholu. Urządzasz przyjęcie weselne i chciałbyś poczęstować gości domowym winem albo smakowitą nalewką owocową? Dzięki takim pojemnikom na wino bez trudu przewieziesz wyborne napoje na salę weselną, gdzie rozlejesz je do małych flaszek. Pięciolitrowe baniaki do wina wyprodukowane są z grubego, solidnego szkła i posiadają pałąkowe zamknięcie – są praktyczne i świetnie się prezentują!

Siedziba firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]

Zakupy