Robisz własne nalewki? Będą Ci potrzebne akcesoria do alkoholu

Robisz własne nalewki? Będą Ci potrzebne akcesoria do alkoholu

Szukasz akcesoriów do alkoholu? Skieruj się na ten adres.

Domowa produkcja napojów alkoholowych, niegdyś ogromnie popularna, w dzisiejszych czasach wraca do łask. Do poszukiwań skłaniają nas nie tylko względy finansowe (alkohole wyprodukowane samodzielnie są o wiele tańsze niż te ze sklepu), ale także możliwość przygotowania napojów według własnych upodobań, pociąg do eksperymentowania oraz satysfakcja jaka płynie ze spożywania swoich alkoholi. Gros osób samodzielnie sporządzających domowe napoje wybiera nalewki, cydr, piwo lub wino, chociaż nie brakuje także wielbicieli tradycyjnego samogonu. Jednak niezależnie od tego, w jakich alkoholach się specjalizujemy, powinniśmy posiadać właściwe akcesoria.

Jakie akcesoria do alkoholu są najistotniejsze?

Produkcja alkoholu w domu byłaby niemożliwa bez akcesoriów i naczyń do prowadzenia fermentacji – specjalnych pojemników, balonów, rurek czy korków. Poza tym do każdego rodzaju alkoholu wymagane są inne akcesoria – w przypadku wina jest to m.in. prasa do owoców, natomiast dla piwa – kotły i chłodnice. Do rozlewu alkoholi niezbędne są z kolei takie akcesoria jak kapslownica lub korkownica. Na tym jednak katalog koniecznych akcesoriów się nie zamyka, ponieważ butelki z alkoholem trzeba stosownie oznakować.

Akcesoria do alkoholu – etykiety na butelki oraz kapturki termokurczliwe

Etykiety na bimber albo inne alkohole domowe możemy sporządzić samodzielnie. Dużo przyzwoiciej będą natomiast wyglądać butelki z zabezpieczającymi korek kapturkami oraz ozdobnymi etykietami na wódkę, które bez obaw możemy wręczyć bliskim w charakterze upominku lub zaserwować w trakcie towarzyskich imprez. Odrębny typ takich akcesoriów to etykiety weselne, które możemy przylepić nie tylko na własnych trunkach, ale też tych kupionych w sklepie i zaakcentować tym sposobem charakter przyjęcia.

Siedziba firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]

Zakupy