Shuttersy w salonie i w sypialni – poznaj nowy trend

Shuttersy w salonie i w sypialni – poznaj nowy trend

Zobacz shuttersy w salonie na skyshutters.pl/realizacje/.

Shutters, a więc wewnętrzne okiennice dekoracyjne, kojarzą się najczęściej z domami zaprojektowanymi w stylu południowoamerykańskim i afrykańskim. Tymczasem ten moduł osłony okiennic można użyć również w naszych domach – jest to bardzo trwałe, a równocześnie bardzo dobrze prezentujące się rozwiązanie, które w licznych aranżacjach zda egzamin lepiej niż bardziej rozpowszechnione w tym momencie rolety.

Shuttersy w salonie – funkcje dekoracyjne i praktyczne

Shuttersy w salonie bądź w pokoju dziennym, mają podwójną funkcję – praktyczną oraz ozdobną. Shuttersy dostrzegalnie podnoszą estetykę pokoju. Ich lamele są szersze, dzięki czemu wspaniale poprawiają stylistykę większości okien. Walory estetyczne są ważne, bo to w salonie ludzie przesiadują po kilkanaście godzin w trakcie dnia, jak również podejmują tu gości. Z tego powodu warto zadbać, żeby to pomieszczenie było nie tylko zachwycające, ale również wygodne. Opcja ustawienia stopnia pochylenia lameli shuttersów umożliwia regulację ilości promieni słonecznych przenikających do salonu, co pozwala np. na pełne jego przyciemnienie, gdy chcemy obejrzeć serial, lub jego delikatne ściemnienie, gdy pragniemy wyczarować romantyczny półmrok w pomieszczeniu.

Shuttersy w sypialni – regulacja ciepła

Możliwość regulacji przenikania promieni słonecznych do pomieszczenia jest z pewnością najistotniejsza tam gdzie zasypiamy. Shuttersy w sypialni przydadzą się jednak także z innej przyczyny – za ich sprawą da się skutecznie kontrolować temperaturę pomieszczeniu, która w znacznej mierze oddziałuje na nasz zdrowy sen. Dzięki shuttersom w trakcie zimy o wiele dłużej zatrzymamy w sypialni ciepło, z kolei w okresie letnim łatwiej jest utrzymać w niej niższą temperaturę. Na dodatek shuttersy skuteczniej chronią przed zgiełkiem z zewnątrz. Shuttersy to również wspaniałe rozwiązanie dla alergików. Na ich lamelach osiada się mniej drobinek kurzu aniżeli w zagięciach firanek, a ich mycie jest niezwykle łatwe i trwa w zasadzie parę minut.

Poza salonem i sypialnią shuttersy doskonale będą prezentować się także w łazience, w kuchni oraz w pokoju dziecięcym.

Siedziba firmy:
SkyShutters
Przebieczany
32-020 Wieliczka

Mob.: +48 601 934 002
E-mail: [email protected]

Urządzanie mieszkania Zakupy