Sklep dla koni – akcesoria do jazdy konnej na jedno kliknięcie

Sklep dla koni – akcesoria do jazdy konnej na jedno kliknięcie

Szukasz sklepu jeździeckiego Kraków? Koniecznie powinieneś odwiedzić na https://horse-trade.pl.

Internetowe sklepy z akcesoriami jeździeckimi przybierają na popularności, gdyż oferują ciekawy wybór produktów w konkurencyjnych cenach. Jednym z prężnie działających sklepów internetowych jest Horse-Trade.pl. Jakie produkty posiada w ofercie?

Akcesoria jeździeckie – internetowy sklep jeździecki

Sklep jeździecki online Horse-Trade.pl oferuje zarówno produkty przeznaczone dla koni, jak i artykuły jeździeckie. Siedzibą firmy jest Kraków, a oprócz sprzedaży internetowej, spółka prowadzi również sklep stacjonarny. Wśród szerokiej oferty na szczególne wyróżnienie zasługuje profesjonalna odzież dla jeźdźców – ocieplane legginsy, bryczesy, kurtki, kaski i toczki, obuwie, ostrogi, rękawiczki jeździeckie, koszulki czy czapsy. W ofercie dostępne są też siodła, derki, ochraniacze, owijki, wodze, wędzidła, czapraki oraz mnóstwo innych produktów przeznaczonych dla koni. Należy także zwrócić uwagę na artykuły do pielęgnacji ogona i grzywy – najwyższej jakości grzebienie, szczotki, a także profesjonalne preparaty.

Sklep jeździecki online – dlaczego warto skorzystać z jego usług?

Sklep jeździecki Horse-Trade.pl zapewnia swoim klientom nie tylko najwyższej jakości akcesoria jeździeckie, ale posiada w sprzedaży także produkty wyspecjalizowane, które trudno jest znaleźć w stacjonarnych sklepach sportowych. Pasjonaci jazdy konnej znajdą tutaj między innymi specjalistyczne pasze, elektrolity, witaminy i suplementy dla koni, dzięki którym zadbamy o zdrowie zwierząt, wspomagając układ oddechowy, pokarmowy czy odporność. W ofercie dostępne są również witaminy i minerały na sierść i kopyta, a także smakołyki.

Siedziba firmy:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]

Sport Zakupy