Srebrna biżuteria posłuży lata. Wystarczy o nią zadbać

Srebrna biżuteria posłuży lata. Wystarczy o nią zadbać

Dowiedz się, gdzie zamówić biżuterię srebrną.

Jest z nami od stuleci i mimo pojawienia się różnych nowych projektów, naprawdę mało ewoluowała. Biżuteria wciąż odgrywa identyczną rolę – jest swoistą dekoracją człowieka, a także pozwala na wyrażenie własnego ja. Nic więc dziwnego, że biżuterię równie chętnie noszą kobiety i panowie, maluchy i dorośli, ludzie z rozmaitych klas społecznych. Niezależnie od tego, jakie wzory lubimy, niemal za każdym razem biżuteria jest wykonywana z takich samych surowców – najczęściej ze srebra. Czemu jednak srebrna biżuteria jest tak często kupowana? Jak dbać o srebrne przedmioty, by posłużyły co najmniej pięć dziesięcioleci?

Dlaczego warto postawić na srebrną biżuterię?

Największym plusem srebrnej biżuterii jest bez wątpienia fakt, iż jej stosowanie pozwala uniknąć różnych powikłań. Srebro jest antybakteryjne, więc zakładanie srebrnej biżuterii jest zalecane osobom, które w ostatnim okresie przekłuły uszy. Nie sposób nie wspomnieć również o jego wyglądzie, który idzie w parze z dość niskimi kosztami zakupu.

Długie życie srebrnej biżuterii

Srebro wytrzyma sporo lat, jednak należy odpowiednio o nie zadbać. Przede wszystkim nie nośmy srebrnej biżuterii, gdy pracujemy – nietrudno ją porysować czy pęknąć w kontakcie ze środkami czyszczącymi. Srebrna biżuteria powinna też być pielęgnowana w wodzie z alkoholem lub sokiem z cytryny. Trzeba przechowywać ją w pudełku z miękką wyściółką – nie dopuścimy tak do jej zarysowania.

Siedziba firmy:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]

Biżuteria Zakupy