Środki ochrony indywidualnej – maseczka z przyłbicą wielokrotnego użytku

Środki ochrony indywidualnej – maseczka z przyłbicą wielokrotnego użytku

Szukasz maseczki z atestem? Powinieneś odwiedzić ten adres.

COVID-19, który rozprzestrzenił się na wszystkie kraje, nieodwołalnie przeistoczył nasze kontakty społeczne i życie. Reguły dystansu społecznego nakładają obowiązek korzystania ze licznych środków, które mają zabezpieczać nas przed potencjalnym zagrożeniem złapania tego nowego wirusa. Idąc do kina czy supermarketu, gdzie zazwyczaj spotykamy większą gromadę ludzi, musimy zawsze zakładać na usta i nos ochronną maseczkę. Co jednak uczynić, jeżeli mamy trudności z zaczerpnięciem oddechu w typowej maseczce z bawełny?

Maseczka wielorazowa – wytrzymała i komfortowa

Osoby, które sądzą, że bawełniane maseczki ochronne są niewygodne i mają problemy z zaczerpnięciem oddechu podczas ich używania, powinny sprawić sobie przyłbicę ochronną. Takim środkiem ochrony osobistej jest między innymi maseczka wielorazowa Mini Shield. Chroni ona przed zakażeniem patogenami w podobnym stopniu jak maska chirurgiczna, a więc przykrywa nos i usta, ale jednocześnie zapewnia lekkość oddychania. Jej podstawowymi plusami są wygoda, trwałość oraz nieznaczna waga, nie przekraczająca 10g. Ta przyłbica ochronna wykonana jest z materiałów, za sprawą których może być stosowana kilkadziesiąt razy. Jej przysłonę z folii PET po założeniu można odkazić, a samą maseczkę można również czyścić ręcznie (nawet trzydzieści razy) w wodzie z mydłem.

Mini przyłbica – dla sportowców i osób pracujących

Taką maseczkę z przyłbicą zaleca się stosować każdemu, komu zależy na bezpieczeństwie, ale i na komforcie. Osoby powyżej 60 roku życia, cierpiące na astmę, mające ukończony 60 rok życia bądź regularnie uprawiające sport będą sobie chwalić swobodę jaką gwarantuje taka maseczka wielorazowego użytku. Jest ona również idealna dla wszystkich, którzy muszą nakładać ochronne maski w czasie pracy. Mini Shield firmy Vitberg nie krępuje ruchów szyi, nie przeszkadza w noszeniu okularów, a jej używanie nawet przez wiele godzin nie wywołuje wrażenia dyskomfortu. Młodzież zapewne uzna za atut także to, że działa ona z funkcją rozpoznawania twarzy na urządzeniach mobilnych.

Siedziba firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]

Zakupy Zdrowie