Szukasz unikatowej biżuterii wysokiej jakości? Udaj się do jubilera

Szukasz unikatowej biżuterii wysokiej jakości? Udaj się do jubilera

Zobacz aktualny asortyment sklepu jubilerskiego Kraków.

Wraz z zwiększeniem dostępu internetu i rozkwitem rynku, zmieniliśmy także nasze nawyki związane z robieniem zakupów. Dziś coraz częściej korzystamy z opcji zakupów w sieci. I choć w internecie można znaleźć praktycznie wszystko, nadal wiele rzeczy należy nabywać w tradycyjnych sklepach. Biżuteria jest jedną z nich.

Zalety zakupów u jubilera

Zakup platynowego pierścionka, broszki czy naszyjnika łączy się z większym kosztem niż te, do których przywykliśmy podczas codziennych zakupów. Dlatego, by być pewnym, że biżuteria spełni całkowicie nasze oczekiwania, powinniśmy przyjrzeć się jej w świetle dziennym u jubilera. Jest mnóstwo przesłanek, które przemawiają za tym rozwiązaniem. W czasie zakupów w sklepie jubilerskim, przede wszystkim gdy zamierzamy kupić pierścionek zaręczynowy czy też obrączki, mamy okazję nałożyć biżuterię oraz przekonać się jak w rzeczywistości będzie ona wyglądać na naszej dłoni. Jeżeli natomiast zauważymy design pierścionka trafiający w nasz gust, ale okaże się on zbyt luźny bądź zbyt ciasny, jubiler na naszą prośbę dopasuje go do odpowiedniego obwodu albo sporządzi nowy. Następnym plusem kupowania bezpośrednio w sklepie jubilerskim jest sposobność uzyskania kompetentnej wskazówki złotnika. Pokażeon, które kamienie szlachetne będą współgrać z naszą cerą, poradzi nam jak dobrać odpowiedni kruszec, wskaże popularne trendy we wzornictwie, a klientom kupującym biżuterię na prezent doradzi, co teraz daje się na ślub, urodziny czy chrzest.

Jakie usługi świadczy świadczy złotnik?

Sklepy jubilerskie nie tylko sprzedają swoje wyroby złotnicze, ale również świadczą inne usługi. Kluczową z nich jest reperacja zniszczonej biżuterii. Jeżeli rozerwał się nam łańcuszek lub odpadł kamień z kolczyka, złotnik szybko i po mistrzowsku naprawi go w swojej pracowni. Jeśli dostaniemy w spadku biżuterię po kimś z rodziny, kto miał większy rozmiar palca, złotnik przerobi obwód takiego pierścionka. Na nasze życzenie złotnik wygraweruje także na wisiorku lub pierścionku datę, podziękowania, gratulacje albo inny ważny dla nas tekst. Natomiast jeżeli chcemy sprezentować komuś oryginalny upominek, ewentualnie mamy swój pomysł na naszyjnik czy też broszkę, możemy powierzyć jubilerowi stworzenie biżuterii zgodnie z naszym projektem. A jeśli w szkatułce trzymamy uszkodzoną lub niepotrzebną biżuterię, z którą nie wiemy co zrobić, przynieśmy ją do sklepu jubilerskiego, gdzie działa skup złota.

Siedziba firmy:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]

Biżuteria Zakupy