Trapez na dach – popularne pokrycie hal magazynowych i wiat

Trapez na dach – popularne pokrycie hal magazynowych i wiat

Jeśli szukasz blach trapezowych, odwiedź ten adres.

Blachy trapezowe dachowe tworzą odporne pokrycie, są tanie i mogą być stosowane zarówno w przypadku posiadłości jednorodzinnych, jak i magazynów czy hal produkcyjnych. Dlaczego blachodachówka trapezowa ostatnio bardzo popularna?

Trapez na dach – niedroga i zarazem mocna blacha

Nazwa blachy trapezowej czerpie od jej kształtu – arkusze mają przetłoczenia w przypominające trapez. Proces jej układania jest bardzo prosty – poradzi sobie z tym każda ekipa budowlana. Budulec ten jest ceniony także ze względu na walory ekonomiczne – zarówno sama blacha trapez, jak i robocizna nie niosą za sobą wielkich kosztów. Z uwagi na niewielką cenę artykułu i łatwy montaż, blacha trapezowa jest coraz szerzej stosowana do kładzenia pokryć dachowych i może być wspaniałą alternatywą dla droższej blachy na rąbek. Rozwiązanie to charakteryzuje się doskonałą żywotnością – dach pokryty blachą trapezową utrzyma się w dobrym stanie przez kilkanaście lat. Do tego jest bardzo lekki, ma wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz szkodliwe czynniki atmosferyczne.

Gdzie może być zamontowana blacha trapezowa?

Blacha trapezowa rewelacyjnie sprawdzi się jako pokrycie dachu domu jednorodzinnego o nieskomplikowanej bryle, m.in. w stylu minimalistycznym. Najlepiej wygląda na budynkach z dachem o sporej powierzchni, pasuje zarówno do domów murowanych, jak i drewnianych. Może być też wykorzystywana wszędzie tam, gdzie z najrozmaitszych powodów nie można stosować tradycyjnych dachówek ceramicznych. Blacha trapezowa będzie również doskonale prezentować się jako uwieńczenie hal magazynowych, wiat albo obiektów gospodarczych. Blachę trapezową dachowe dachową powinno się kupować bezpośrednio od producenta. Dzięki temu mamy pewność, iż materiał jest najwyższej jakości i spełni nasze oczekiwania. Producenci oferują bogatą gamę kolorów blach trapezowych, jak również akcesoria dodatkowe, m.in. systemy rynnowe.

Siedziba firmy:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08

Sektor budowlany Zakupy