Znudziły Ci się firany w oknach? Czas zamontować shuttersy!

Znudziły Ci się firany w oknach? Czas zamontować shuttersy!

Jeśli potrzebujesz okiennic shutters, koniecznie wejdź na skyshutters.pl.

Projektując aranżację domu, rzadko poświęca się dużo uwagi oknom. W większości wypadków wybiera się tradycyjne aranżacje, czyli zasłony oraz firany, które czasem zestawiane są z żaluzjami. Niemniej jednak jest jeszcze jedno mniej znane w Polsce rozwiązanie – okiennice wewnętrzne, czyli inaczej mówiąc – shuttersy.

Z czego produkowane są okiennice ozdobne shutters

Najważniejszą cechą shuttersów (czy też w spolszczonym zapisie – szatersów) jest to, że poziome lamele zamontowane na tych okiennicach ozdobnych ruszają się, tym samym można ustawiać je pod dowolnym kątem, zależnie od fantazji domowników. Producenci wykonują je z polichlorku winylu (PCV), drewna, jak również z płyt pilśniowych. Shuttersy instaluje się przede wszystkim na oknach, jednakże jednakowo dobrze sprawdzają się na drzwiach i w szafach. Okiennice dekoracyjne shutters to wprawdzie element okna, który w w Europie domach widuje się nadal sporadycznie, ale większa część z nas zapewne rozpoznaje je z telewizji bądź kina, gdyż tego typu okiennice są często wykorzystywane na terenach z cieplejszym klimatem, a więc w krajach śródziemnomorskich czy RPA.

Dlaczego warto zdecydować się okiennice wewnętrzne shutters?

Oprócz tego, że shuttersy okiennice ozdobne shutters rewelacyjnie wyglądają, mają one również praktyczne zastosowanie. Przy ich użyciu można kontrolować użycie promieni słonecznych: latem hamować nagrzewanie się wnętrz, a w zimne – zapobiegać ucieczce ciepłego powietrza. Shuttersy pasują do przeróżnych stylów wnętrz i da się je zainstalować je na zdecydowanej większości ram okiennych. Wytwarza oraz montuje się je na zamówienie, co przyczynia się do tego, że są bez wątpienia droższym rozwiązaniem niż przykładowo rolety. Shuttersy jednakże nadają pomieszczeniom niezwykle atrakcyjny wygląd, w wyniku czego wpływają na podwyższenie wartości nieruchomości. Wypada także uwydatnić, że kąt lameli shuttersów jest ustawiane bez pomocy łańcuszków, co rodzice małych dzieci lub właściciele psotnych zwierząt, które zagmatwać wystające żyłki, uznają na pewno za dużą zaletę.

Siedziba firmy:
SkyShutters
Przebieczany
32-020 Wieliczka

Mob.: +48 601 934 002
E-mail: [email protected]

Urządzanie mieszkania Zakupy